ילדים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

25/5/17

משחק שתיית המים שמשגע את העולם

במקור, קוראים לו Beer Pong ומשחקים אותו עם בירה, אבל הורים בעלי רוח צעירה ורעננה הפכו אותו למשחק שתייה משפחתי על בסיס מים. הילדים ואתם לא שותים מספיק? צריכים טריגר כיפי לשתיית מים בחודשי הקיץ? שחקו את ה-Water Pong ותתרעננו, תרתי משמע!

משחק שתיית המים שנלמד אתכם בכתבה זו מגיע ממשחק – בירה ותיק שמקובל לשחק בקולג׳ים בארצות הברית. הגיוני מאוד שנתקלתם בו לא אחת בסרטי קומדיה אמריקאים, ולמעשה – מרוב שהפך פופולרי התפתחה סביבו תעשייה שלמה של אביזרים למשחק. המשחק מהנה, כיפי ואפילו ממכר – והיות ולא חוקי לשחק אותו עם בירה באוניברסיטאות, סטודנטים רבים החלו לשחק אותו עם מים! בקונסטלציה הזו – לא רק שהוא חוקי ומהנה הוא גם גורם לנו לשתות כמויות בריאות ומזינות של מים.

blog_0010_Layer-Comp-11

איך זה עובד? חוקי המשחק של ה – Water Pong

הווטר פונג מצריך מעט מאוד עזרים, והרבה מאוד מצב רוח טוב ותחרותיות. במהלך המשחק, מסתדרים 2-4 שחקנים סביב שולחן כשלכל אחד מהם יש 9 כוסות מים. כוסות המים מסודרות במשולש בדומה לסידור הבקבוקים בבאולינג, והמטרה של כל שחקן היא לקלוע כדור-קטן לתוך אחת הכוסות של השחקנים האחרים. המשתתף שקלעו לכוס שלו נדרש לשתות את תכולתה!

blog_0011_Layer-Comp-12

כמה זמן נמשך המשחק, ואיך מנצחים?

אורך המשחק תלוי באיכות הקליעות שלכם. ככל שתרבו לדייק, תגרמו לשחקנים האחרים לשתות מהר את תכולת הכוסות שלהם. המשחק נגמר כשאחד השחקנים שתה את כל המים שבכוסות שלו, והמנצח הוא זה שנותרו לו כמה שיותר כוסות מים מלאות.

blog_0012_Layer-Comp-13

ניסיתם? התאהבתם? שחקו את הווטר-פונג מים בסביבת בר המים תמי4 וודאו כי אתם שותים מים טבעיים, נקיים וטעימים לשתייה! בר המים תמי4 יאפשר לכם לשחק ללא הפסקה ובעיקר – לשתות הרבה מים בימי הקיץ המתקרבים ובאים.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.