עיצוב

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

5/1/14

פתרונות אחסון

אם יש לכם מטבח קטן הבעיה מוכרת – מיקסר, מעבד מזון, מכונת קפה ובר תמי 4 מצטופפים להם על השיש ועוד לא דיברנו על סט סוכר וקפה, מתקן ליבוש כלים ואולי גם קצת מקום אתם יודעים, כדי לעבוד על השיש וממש לחתוך ולבשל. כדי לפתור את הבעיה, הבאנו לכם כמה פתרונות איחסון זולים שיוכלו לפנות לכם מקום יקר ערך.

מצב הרוח הכללי הוא פתוח, פתוח, פתוח, אתם רוצים ארונות סגורים? נגר פרטי ישמח לספק לכם ארון סגור שמותאם בדיוק למידות המטבח שלכם, אך תתכוננו להפרד מכמה אלפי שקלים טובים. איחסון פתוח הוא פיתרון פשוט וזול. האיחסון הפתוח לא מיועד לסירים המלוכלכים, אלא לכל הדברים הדקורטיביים והיפים כמו מעבד מזון בצבע בוהק, כוסות יין, סט פורצלן חגיגי ששמור בארון, סירים מעוצבים ושאר גאדג’טים חביבים. את הסירים המפויחים והספלים עם הידית השבורה שקיבלתם במבצע עם מארז הקפה, אתם יכולים להשאיר בארונות הסגורים.

מדפים לאחסון ועיצוב המטבח, רעיונות מבית תמי4 Bubble Bar

השתמשו במדפים ארוכים

מדף ארוך – קחו קיר במטבח שיש לו חלק אחד פנוי, זה יכול להיות הקיר מעל לכיור ולכיריים, או הקיר מעל לפינת האוכל שניצבת בצמוד לקיר. מדף ארוך מצד לצד, או אפילו שני מדפים יתנו המון מקום איכסון. מידדו את המרחק ותזמינו פלטת עץ ממקומות המיועדים לכך כמו נגריות העובדות עם לקוחות פרטיים, חנויות ‘עשה זאת בעצמך’ ועוד. צבעו את המדף בצבע שונה ושמח מהמטבח או התאימו אותו לצבע המטבח עצמו. מי שרוצה להשקיע, יכול להזמין מדף עץ ארוך שהוא מעין קופסה דקה, כשבתוכה כמה גופי תאורה קטנים שיעניקו מראה יוקרתי.

אפקט הספריה

ספריה מחנויות רהיטים במחיר הוגן יכולה להיות פיתרון מעולה למטבח צפוף, או אפילו כזו ישנה שרכשתם בשוק הפשפשים ונתתם לה שיפוץ קל או צבע הולם. ואתם יודעים מה, היא לא חייבת להיות ממוקמת אפילו במטבח, עוד קצת טאץ’ ביחד עם סט הפורצלן שיאופסן בספריה, כמו מערך תבלינים מושקע, ספרי בישול (בכל זאת ספריה) או אביזרי וינטג’, יכולים להוות מקור מושלם לסטיילינג, אפילו בסלון.

פתרונות אחסון מקוריים, ספריה מעוצבת במטבח רעיונות מבית תמי4 Bubble Bar

[one_half ]

אי מעוצב למטבח. אחסון מקורי מבית תמי4 Bubble Bar

אי שהוא גם ארונית

 אי שהוא גם ארונית – פה תצטרכו להשקיע כסף, היות שהפיתרון המוצע דורש התאמה ספציפית אצל נגר בהתאם למידות החלל שלכם. בחנו את המטבח, אם אתם יכול לשלב אי או דלפק אכילה שגם ישמש את באי הבית לארוחות יומיומיות וגם יוכל להוות ארונית בפני עצמה. חשבו על כל המקום המבוזבז שכרגע נמצא מתחת לשולחן, מקום שיתמלא בכלי מטבח ויפנה לכם את משטח העבודה.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.