עיצוב

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

11/2/14

כך תוסיפו צבע ועניין לחלל המגורים

חובבי העיצוב שמחים לעצב את חלל המגורים שלהם עם רעיונות מקוריים. זה לא עניין של תקציב, כמו עניין ורצון להביא משהו שונה שמעורר התפעלות וכמובן להפוך את הבית למקום שכיף ונעים לשהות בו. בחרנו להביא לכם שני רעיונות לא שגרתיים שדורשים מעט אומץ כדי לשלב אותם בעיצוב הבית, את ההדים שהם יעוררו יהיה קשה להשכיח.

 

מטבח מעוצב ומקורי טפט עיתונים טיפ מתמי4 Bubble Bar

קירות ירוקים

רעיון חדש שמתפשט אט אט ודורש שינוי מחשבתי בתפיסת העולם של מה אמור להיות בתוך חלל החדר ומה אמור להיות מחוץ לבית, הוא טרנד הקירות המחופים בצמחיה. המהלך הגיע כתוצאה מהשינוי הטכנולוגי של השנים האחרונות. כיום ניתן לגדל צמחים ללא אדמה (שכמובן מלכלכת ודורשת משטח אופקי) כשכל החומרים התזונתיים החיוניים לגדילת הצמח מגיעים מהמים עצמם. שיטה זו נקראת הידרופניקה ומה שהתחיל כרעיון אקולוגי לגידול ירקות ועשבי תיבול בגינות עירוניות קטנות במיוחד באמצעות אדניות המתנשאות לגובה, נכנס במשך השנים לתחום העיצוב.

הרעיון שקיר (או חלק ממנו), בסלון או במטבח יכולים להיות אדנית גדולה של נענע או בזיליקום או אפילו פרחים שמקשטים את הבית הוא מיוחד ושונה. האדנית יכולה גם להיות ניידת על גלגלים, לשינוי אווירה מפעם לפעם או ניוד הצמחייה למקומות שמספקים אור או צל ובעצם מתפקדת כקיר לכל דבר. הצמחיה הביתית שלא דורשת הרבה מים, גם מבטיחה אוויר נקי, ברגע שהצמח משתרש ומתחיל לצמוח במלוא העוז הוא ישמש גם כפילטר ביולוגי. האוויר שאנו נושמים המכיל דו תחמוצת הפחמן ורעלנים שונים (מזיהום האוויר העירוני למשל) נקלט על ידי הצמחים וחוזר לחלל החדר כחמצן נקי. חשוב לציין כי הקיר הירוק דורש טיפול, בדיוק כמו מרפסת שופעת עציצים, עלים ינשרו מפעם לפעם ואת הצמחיה יש לנקות מאבק, השקעה מעוטה ביחס לתוצרת.

תמי4 Bubble Bar לעיצוב ושדרוג המטבחr

[one_half ]

תמי4 Bubble Bar תכלת מיוחד ומלא שיק

בית הזכוכית

טרנד עיצובי אחר, חביב מעצבי הפנים של החודשים האחרונים הוא הדפסה על זכוכית ושילובה בעיצוב הסופי של הבית. “מה שהתחיל כזרם דקיק גובר אט אט” אומר בועז יצחקי, מחברת Any Print המתמחה בהדפסות על כל חומר, “זכוכית עבה היא מוצר איכותי ועמיד שקל לנקות אותו וההדפסה נראית עליו נהדר, באופן איכותי ובהיר. חיפוי לוחות זכוכית במקום אריחי קיר או דלתות לארונות, מהווה בעצם פתח רעיוני ועיצובי לשלל אפשריות לא נגמרות”. לשאלה מה בעצם אנשים מדפיסים ואיך הם בוחרים לעצב את חלל הבית, מספר יצחקי כי הרעיונות שמגיעים מהלקוח או ממעצב הפנים שנשכר לצורך העבודה, לא נגמרים אף פעם, אבל מתחלקים בעצם לשני חלקים עיקריים: “יש מעצבי פנים שעובדים עם לקוחות בעלי ראש פתוח.

אני יכול בעיקר לזכור הדפסות על זכוכית שמשלבות תמונות משפחה עתיקות בשחור לבן מלפני 50 שנה ויותר עם עיצוב מעניין, או הדפסה שנראית כמו ערימה של דפי קומיקס המודבקים לקיר ומצד שני יש גם הדפסות סולידיות יותר, שמגיעות מצד לקוחות שאוהבים את רעיון ההדפסה על זכוכית אבל לא רוצים להתפרע, המון לבן עם נגיעות צבע בודדות. לפעמים הדפסת הזכוכית לא משמשת כחיפוי שלם, אלא רק כחלק קטן מקיר המטבח או מדלת לארון ובעצם יוצרת סוג של תמונה קבועה על הקיר”.

עיצוב מטבח באמצעות אי יוקרתי, טיפ מבית תמי4 Bubble Bar

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.