עיצוב

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

19/10/16

פעילויות שוות לסוכה, מחומרים שיש לכל אחד בבית!

לפעמים יש לנו בבית דברים שחשבנו שכבר סיימנו להשתמש בהם, אבל בעצם הם יכולים להפוך לדקורציה מהממת. אספנו בשבילכם כמה רעיונות לפעילויות עם הילדים שגם יעצבו את הסוכה וגם יהפכו לחוויה משפחתית חד פעמית!

1. משחק מבלוני מים

מלאו מספר זוגי של בלונים במים וחלקו אותם לשני דליים. את הדלי המלא בבלוני מים הניחו בחלק אחד של הסוכה. קחו עוד שני דליים ריקים והניחו בחלק השני של הסוכה. המשימה היא להעביר את כל בלוני המים מהדלי המלא לדלי הריק – עם השיניים! הקבוצה שתצליח להעביר הכי הרבה בלונים שלמים מלאים במים מנצחת במשחק!

 

pic_for_blog-9

 

2. שרשראות לסוכה מעיתונים

אף סוכה היא לא סוכה אמיתית בלי שרשראות מעיתונים ישנים. אספו כמה עיתונים שסיימתם לקרוא ותנו לילדים שלכם לצבוע ולצייר עליהם. כשהם מסיימים, גזרו את העיתונים לרצועות ארוכות. צרו את העיגול הראשון בעזרת דבק, השחילו בתוך העיגול את הרצועה הבאה, הדביקו וכך הלאה עד שתיווצר לכם שרשרת ענקית לקשט את הסוכה שלכם

 

pic_for_blog-8

 

 

רוצים לקבל הצעה אטרקטיבית לבר המים תמי4? הקליקו כאן >>

 

 

3. עץ מידיים

קחו ציפית ישנה של כרית בצבע אחיד. מזגו לצלוחיות חד פעמיות צבעי גואש בצבעים שונים ותנו לילדים לטבול את כפות הידיים בצבעים ולהניח על הציפית, כך שתיווצר הצורה של היד שלהם מהצבעים. השתדלו שכל ילד יקבל צבע אחר ויניח את שתי ידיו על הציפית. כאשר מסיימים, חברו בצבע ירוק את כל הידיים בצורה של ענפים ולמטה ציירו עדנית. והנה נוצר לכם עץ מהידיים של הילדים. ניתן לתלות את הציפית על קירות הסוכה בעזרת סיכת ביטחון.

 

pic_for_blog-6

 

4. מקשי שתייה צבעוניים לכדורי דיסקו

כל מה שאתם צריכים בשביל היצירה הקלה הזאת זה 30 קשי שתייה צבעוניים ואזיקון. לוקחים את כל הקשים ביחד ומסביבם קושרים את האזיקון ומושכים הכי חזק שאנחנו יכולים עד שהקשיות מתקפלות. קושרים מסביב לאזיקון חוט ותולים בסוכה וכך יצרנו לעצמו כדורי דיסקו צבעוניים.

 

pic_for_blog-10

 

לסיכום, לא משנה הפעילות אותה תבחרו, העיקר זמן האיכות הילדים. פנו את היומן, נצלו את ימי החופש השקטים וצרו זכרונות בלתי נשכחים עם כל המשפחה והמסובין בסוכה המקושטת!

 

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.