עיצוב

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

21/7/15

לצייר על הקירות: איך נותנים לילדים לעצב את המטבח

עכשיו כשהגיע החופש הגדול, יש לי שתי מילים לומר לכם: לוח גיר. לוח? זה לא הדבר הזה עם המשוואות המתמטיות המרצדות שעדיין גורמות לנו לסיוטים? זו לא אחת הסיבות שאנחנו מתרוצצים עם הילדים בין אטרקציות, סרטים ואגדודו כל הקיץ - להקל עליהם את הטראומה? אז זהו, שלא. בשנים האחרונות, לוחות גיר בפרט ולוחות מחיקים בכלל הם ה-דבר, לא רק בבית הספר אלא גם בעיצוב הבית. תחשבו על זה רגע - הצבע השחור-ירוק-עמוק, המראה המשופשף של הגיר. מה יותר מגניב והיפסטרי מזה? וזה עוד לפני שדיברנו על העובדה שבכל אחד מאיתנו מסתתר ילד קטן שלא הרשו לו לקשקש על הקירות, ופתאום ניתנה לו הזדמנות…

אז איך כל זה קשור לחופש הגדול? ולמטבח? מעולה ששאלתם.

צבע

קחו לכם יום חופשה מסדנאות, אטרקציות וטיולים. היום עושים פרויקט עם הילדים: צובעים קיר במטבח, את שולחן האוכל או את המקרר בצבע לוח. איך? זה ממש פשוט. לכל חברות הצבעים יש היום צבע לוח ייעודי. אפשר גם להשתמש בצבע מגנט ומעליו בשכבת לכה שקופה, וככה להרוויח גם משטח מגנטי. למיטיבי לכת, מרתה סטיוטארט מציעה כל מיני שכלולים אמנותיים.

כל בית צריך בר מים תמי4 של שטראוס מים

[צילום: פייפר בלה]

מדבקות

עוד המלצה מעולה מהבלוג של שטראוס מים

[צילום: הבזאר]

אם ללכלך את הבית פחות עושה לכם את זה, אבל עדיין נראה לכם שלוח במטבח יכול להיות שוס רציני – אני לגמרי איתכם. לכו על מדבקות לוח עם גב דביק – יש כאלה חלקות שממש נראות כאילו צבעתם חלק מהקיר ויש גם גרסאות מעוצבות ומאוירות למשקיעים. בכל מקרה, ההנאה מובטחת.

סדר שיהיה כאן

הילדים משועממים? מושלם, הנה תעסוקה איכותית ויעילה. מדבקות לוח קטנות ויפות שאפשר להדביק על צנצנות התבלינים והמצרכים היבשים שלכם – גם מסודר וגם מעצב לכם המטבח בצ׳יק. ולילדים? מה יותר כיף מלהדביק ולקשקש בגיר?

אל תשכחו לשתות מים מבר המים של שטראוס מים שנמצא במטבח שלכם

[צילום: לוח וגיר]

אוכל!

עוד המלצה מהבלוג של תמי4 שטראוס מים

אם גם אצלכם בזמן הארוחה העיניים לא נמצאות בצלחת (או, נגיד, מרוכזות בשיחה עם בני המשפחה) אולי תעדיפו הסחת דעת קצת יותר חינוכית. השיגו לכם מפת לוח גיר ותקשקשו להנאתכם. אם תעדיפו, אפשר להסתפק גם בפלייסמטים, שקל יותר להשיג בישראל.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.