עיצוב

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

29/12/14

מיקס אנד מאץ' למטבח

כולם יודעים שהמטבח הוא לב הבית, ולי אישית יש תיאוריה שבישראל אנחנו מבלים אפילו יותר זמן במטבח בתור משפחה. אין לי מספרים כדי להוכיח את זה, אבל רק תעקבו אחרי ההתקדמות של העוגיות שקניתם רק אתמול ואיך שהן לאט לאט נעלמות ונראה אתכם אומרים  לי שאתם לא מסכימים.

 אנחנו מבלים המון זמן במטבח: מבשלים, אוכלים, נעמדים ליד זה שמבשל ומשוחחים (וקצת טועמים) או אפילו יושבים עם כוס קפה ופרוסת עוגה. הזמן הזה הוא הזדמנות מצויינת  לחשוב קצת על המראה והעיצוב של המטבח שלנו ואולי אפילו לקבל השראה לרעיונות פחות שגרתיים. אז כשהמחשבה הזו אצלנו בראש בואו נתייחס רגע לכסאות בפינת האוכל שלכם. נושא ממש משעמם, נכון? זוכרים את הרעיונות הפחות שיגרתיים שהזכרתי לפני רגע? יופי. אז בואו נהפוך אותם למשעממים פחות והרבה יותר כיפים ואפילו פרקטיים. כן, אני מתכוונת שתעשו מיקס אנד מאץ׳ לכסאות האוכל שלכם. אבל רגע לפני שאתם ממהרים להתאים את הכורסה מהסלון לכיסא המחשב לשרפרף שמזמן חשבתם שצריך להעיף, הנה כמה חוקים שיעזרו לכם לעשות סדר בבלגן ולהביא לתוצאה שהיא יותר מגזין עיצוב ופחות מיש-מש מגובב:

למי שחשוב שמכשיר הבאבל בר Bubble Bar)) קבל סביבה מעוצבת

דרגת קושי 1:

-השאירו את כל הכסאות סביב השולחן זהים. רק בשני הקצוות של השולחן הציבו שני כסאות מסט שונה, או אפילו מאותו סט, רק בצבע שונה.

-השאירו את כל הכסאות סביב השולחן זהים, רק בחרו כל אחד בצבע שונה (למתקדמים- צבעו אותם בעצמכם).

דרגת קושי 2:

-אספו כסאות בסגנונות שונים, משוק הפשפשים, מיד שנייה, מהסט שחלקו נשבר או אבד – וצבעו את כולם בצבע זהה. מתקדמים יכולים לבחור בצבע אמיץ במיוחד, כמו צהוב. -קחו סט אחד של כסאות עם מושב מרופד (ואפילו גב) ורפדו כל אחד בבד שונה.

מכשיר התמי4 המעוצב יעניק את הטאץ' הנוסף

יראה נהדר ליד מכשיר הבאבל בר Bubble Bar))

דרגת קושי 3:

-אם קיבלתם 10 באינטואיציה ואומץ, לכו על זה והרכיבו מיקס אנד מאץ׳ אינטואיטיבי ללא שום מכנה משותף (חוץ מהמכנה המשותף שהוא הטעם המעולה שלכם, כמובן). יש סיכוי שהתוצאה תהיה מדהימה!

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.