עיצוב

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

18/8/15

הכינו את המטבח לחזרה לבית הספר

קודם כל, ברכות! אם אתם קוראים את השורות האלה, מסתבר שצלחתם את החום הגדול, הידוע גם בכינויו ״החופש הגדול״. אתם נרגשים, הבוסית נרגשת, הילדים נרגשים (ילקוט חדש!) וגם המטבח שלכם נרגש. כן, החלון הקצרצר בתקופה שבין החזרה ללימודים לחופשת החגים (ההכרחית, כמובן) הוא זמן מעולה ל...

לשקם מעט את הבית בכלל ואת המטבח בפרט. זו גם תקופה שבה המטבח שלכם יקבל שלל תפקידים חדשים – או לפחות כאלה שהוא ואתם הספקתם לשכוח בחודשיים האחרונים. אז הנה לכם קורס רענון קצרצר על תפקידי המטבח בשנת הלימודים (ואיך עיצוב נכון יכול לעזור):

התארגנות בוקר

כולנו יודעים שלא כל הדקות נולדו שוות. דקה נוספת בבוקר במיטה שווה הרבה יותר מאשר דקת חיפוש חניה או דקה על ההליכון. אלה עובדות החיים ואין מה לעשות. לכן, פתרונות פשוטים אך גאוניים שחוסכים זמן ונדנודים על הבוקר לגמרי עושים לנו את זה.

לא לשכוח לתת לקטנטנים שלכם לשתות כוס מים מבר המים תמי4 שלכם

קרדיט: philup

דוגמה מצוינת: הכוסות של philup רכות, לא שבירות ונתלות בוואקום על המקרר. הצבעים הנעימים עושים שמח בלב וגם עוזרים לילדים לזהות איזו מן הכוסות היא שלהם, בלי להעיר אתכם שנייה לפני הזמן, כמובן שעם בר המים של תמי4 בבית הם יוכלו למזוג מים לבד.
עוד רעיון ששווה לשקול: הקדישו פינה מהשיש שלכם (אתם יודעים שאתם אמורים לקרוא לו ״משטח עבודה״, נכון?) לקופסאות אוכל, מפיות וכל מה שצריך להיכנס לארוחה של הילדים ולא מהותי שיהיה טרי.

 

מרכז העצבים של הבית

דבר אחד שאולי שכחתם בדרך לחזרה ללימודים הוא התיזוז.

בעוד שבחופשה הייתם צריכים לדאוג לילדים לתעסוקה כל היום ועוד ועוד, רוב הסיכויים הם שבגזרת התכנון וניהול הלו״ז זכיתם לקצת חופש ואולי אפילו שכחתם שרוב השנה אתם בעיקר מנהלי המשרד של דור ההמשך. לכן שווה במיוחד להחזיק במקום בולט במטבח לוח שנה שמפרט את החוגים, הפרויקטים, ההופעות והפליי דייטס של האיינשטיין הבא. לוח גיר או לוח מחיק הם אופציה מצוינת להודעות אקוטיות כמו ״לקנות בגד גוף לחוג באלט! דחוף!״, והאחסון למכשירי כתיבה? זה כבר לסעיף הבא…

שטראוס מים מאחלת לכם שנת לימודים פוריה

קרדיט: pottery barn

 

חדר שיעורי הבית

שיעורי בית – תעסוקה לילדים, תעסוקה להורים. ואיכשהו, לא משנה כמה תשקיעו בשולחנות כתיבה ובפינות עבודה מעודדות יצירתיות והתמדה בחדרים אחרים, הם יעשו את דרכם ללב הבית – המטבח.

אז ההמלצה שלנו היא להפסיק להילחם בעובדה הזו ולהתחיל ליהנות ממנה. לדאוג שכל המכשור הרלוונטי – עפרונות, סרגלים, מספריים, דבק – נמצאים בהישג יד. מדפים או קופסאות שאפשר לתלות על הקיר הם פתרון מצוין, וכמוהם גם קופסאות או סלסילות יפות – אלה גם יספקו לכם את האשליה שהם בעצם שייכים לחדר הילדים ורק במקרה הגיעו לכאן… שעוונית יפה תוסיף לכם צבע ועניין למטבח וגם תגן על השולחן מפני חריטות עיפרון נמרצות מדי.

גם בבית וגם בבית הספר אל תשכחו לשתות מים מבר המים תמי 4

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.