לשתות יותר

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

9/1/14

מדריך: כך תשמרו על הבריאות במהלך החורף

החורף מגיע, הטמפרטורות יורדות ולמרות שרוב הזמן העונה הקרה בישראל לא מאיימת במיוחד, לא ניתן להתעלם מהשפעת, הצטננויות ועוד מחלות עונתיות שמתפשטות לכל עבר. עם זאת, ישנן דרכים פשוטות ומועילות שיחזקו וישמרו על הגוף שלכם מפני מחלות החורף, ואספנו לכם אותן בקצרה.

טיפ מבית תמי4 Bubble Bar פעילות ספורטיבית בחורף להקפיד על שתיית מים

הקפידו להתעמל, גם בחורף

פעילות ספורטיבית מועילה בכל ימות השנה, אך בחורף היא מביאה ערך מוסף. שעות החשיכה הרבות מעלות את רמת המלטונין שאחראי על הרצון לישון, ומורידות את רמת הסרוטונין המשפיע על תפקוד הגוף. פעילות ספורטיבית מספר פעמים בשבוע תעזור להתמודד עם השפעות החורף השליליות על גופנו. הקפידו לשלב כמה שיותר שעות פעילות גופנית בשעות האור, כדי שהשמש תשפיע עליכם לטובה ותפיג דיכאון שמתגבר לעיתים בעונה הקרה. לאחר פעילות גופנית רציפה, הקפידו לשתות כמה כוסות מים – העובדה שקריר בחוץ לא אומרת שלא איבדתם נוזלים חיוניים ויש להחזיר אותם לגוף.

הטבע העניק לנו כלים, בואו נשתמש בהם

הטבע מעניק לנו כל כך הרבה דרכים להתמודד עם מחלות החורף, כל מה שנותר לנו הוא רק להשתמש בכלים שהוענקו לנו. ויטמין C הוא אחד המחזקים הגדולים למערכת החיסונית שלנו, כמובן שהוא קיים בפירות הדר כמו תפוז ואשכולית, אבל תמצאו אותו בכמויות גדולות גם בפלפל אדום, גוייבה, קולורבי, פטרוזיליה, קווי ואפרסמון, כולם חייבים להיות בצורתם הטבעית (כלומר לא מבושלים) כדי להעניק לנו את הויטמין החיוני. גם שום יעשה נפלאות לגוף, בצורתו הטבעית או בכמוסות מיוחדות. הוא מכיל אליצין המעודד ייצור של כדוריות דם לבנות, שעוזרות למניעת דלקות, הוא גם נחשב כמזון מחמם ובאופן כללי מסייע בריפוי הצטננות ושיעול.

 טיפ מבית תמי4 Bubble Bar : ויטמין C בריא ומחזק את המערכת החיסונית

 

שתו יותר למרות שקריר

60% ממשקל גופינו מורכבים ממים ובחורף למרות הקור, שורר מזג אוויר יבש ואנו מאבדים נוזלים. ברגע שהגוף יוצא מאיזון מבחינת כמות הנוזלים הוא מתחיל להיות רגיש יותר למחלות והמערכת החיסונית שלו נפגעת. בחורף אנו לא צמאים כמו בקיץ ומוצאים את עצמינו מעבירים ימים שלמים בשתיית שלוש כוסות בלבד, אחת עם כל ארוחה וזהו. הקפידו לשתות מים, פושרים אם אתם מתקשים ללגום קרים וגם חליטות טובות עם גרניום, מליסה נענע או לימון בתוך קנקני מים חמים, יגרמו לכם לשתות עוד ולעזור לגוף להשאר חזק. ברי המים תמי4 מאפשרים ליהנות מהמים הקרים והחמים בצורה פשוטה ונוחה בלחיצת כפתור, ועכשיו תמי4 Bubble Bar מאפשר לכם ליהנות מאותם מים קרים וחמים, ובנוסף גם ממים מוגזים הבריאים לגופכם במידה זהה לשתיה של מים קרים או חמים.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.