לשתות יותר

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

13/7/16

השינוי נעשה יותר נוח

רבים מאיתנו היו רוצים לשנות משהו בחייהם ולהיות בריאים יותר, רזים יותר, חכמים יותר או שמחים יותר. רבים מאיתנו מבטיחים לעצמנו שוב ושוב לגרום לזה לקרות, רובנו פשוט לא מצליחים בזה. איך מנצחים את מעגל ההפסד? עם דברים כיפיים ומפנקים שהופכים את השינוי לנעים יותר

אין זה מפתיע לגלות שרוב האנשים (לפחות בעולם המערבי) שותפים לשאיפה להצליח לשנות משהו בחייהם. רבים מבטיחים לעצמם לשנות או להשתנות, להתחיל דיאטה, להתחיל לעשות ספורט, להיות בריאים יותר, שמחים יותר או חכמים יותר. לא מפתיע לשמוע שרוב האנשים מתקשים לממש את ההחלטות האלו. כן, אתם לא לבד בסיפור הזה.

 

בעשירייה הפותחת של החלטות ראש השנה (2015) בקרב ניו יורקרים נמצא שרבים רוצים לרדת במשקל, אחרים רוצים לאמץ אורח חיים בריא יותר, המונים רק רוצים להיות מאורגנים יותר, אחרים רוצים לחסוך יותר כסף ולא מעט מבקשים מעצמם “למצות את החיים עד תום”. יש מישהו שלא חותם על השינויים האלה?
לצערנו, מחקר שנעשה באותה שנה מראה כי 45% מהאמריקאים אמנם היו רוצים לשנות דברים מהותיים בחייהם, ואף מבטיחים לעשות כן בראש השנה, אך רק 17% עומדים בהבטחה.

 

 

הרגל הוא קל יותר לשינוי ממה שאתם חושבים

אז איך לנצח את הסטטיסטיקה? הרעיון הוא לעזור לעצמנו לעמוד במשימות. לפעמים הכף המכרעת בין הצלחה לכישלון יהיה איזה עניין זניח כמו מוצר או שירות, שיכולים לשנות את החיים בעלות של עשרות שקלים בודדים. אספנו כמה כאלה.

להיות מסודרים ומאורגנים יותר

סקרים מגלים שההמונים היו רוצים להיות מסודרים ומאורגנים יותר. כנראה שנראה לנו שאנשים מאורגנים ומסודרים הם גם אלה שמצליחים בחיים. יש אנשים שמספיקים הכל! איך?

 

 

 

שמרו על הסדר והארגון

 

לעשות דיאטה, לאמץ אורח חיים בריא

 

לעשות דיאטה ולהיות או להרגיש בריאים יותר הן משאלות-לב משותפות לכולנו ונמצאות במקומות הראשון והשלישי ברשימת ההבטחות של הניו יורקרים לעיל.

עכשיו, לא משנה באיזו תבחרו, הדיאטה שיטות רבות לה ודבר אחד מאחד את כולן והוא שתיית מים. ואין רופא אחד בעולם שלא ימליץ על שתיית מים כנקודת הפתיחה החשובה ביותר בלהיות בריא. –ויחד עם זאת, איכשהו, רובנו פשוט לא שותים מים. המלצותינו?

 

 

 

 

 

“למצות את החיים עד תום”

 

מי לא רוצה להרגיש שהוא חי הכי טוב שיש, צובר חוויות ומממש את פוטנציאל ההנאה שלו? אולי הגיע הזמן לצלול לתוך רשימת עשרת הדברים שחייבים לעשות לפני גיל 77 שעשיתם לעצמכם ולהתחיל לעשות אחד בחודש. בינתיים, הנה כמה דברים שישפרו לכם את החיים לפחות טיפה.

 

 

תחיו את החיים כמו שצריך

 

 

 

 

 

תחיו את הרגע

 

לחסוך כסף

 

״חיים פעם אחת״ הוא התירוץ הכי נכון לבזבז כסף, החוכמה היא לא לוותר על איכות החיים אבל לנהל אותם נכון. כמה פעמים ניסיתם לעשות לעצמכם אקסל הוצאות? מדהים. כמה חודשים מילאתם אותו? אוקי. יש מיליון פתרונות דיגיטליים שמחליפים את האקסל אבל, תכלס, אין כמו פתרונות אולד-סקול. קנו לכם קופת חיסכון, שימו כמה שקלים ביום, כמה עשרות בשבוע. שימו כל מטבע של חמישה שקלים או עשרה ישר לקופה ובלי לשים לב תחסכו מספיק כדי להגשים חלום קטן. כמובן, שאם יש לכם ילדים, יש פה ענין חינוכי ממדרגה ראשונה.

 

 

גם חסכון הוא הרגל חשוב

 

 

ולסיום, זוכרים את העצה לשחיין המתחיל? להתחיל הכי מהר שאתה יכול ולאט לאט להגביר. כדאי לזכור שרובנו באמת היינו רוצים לשנות משהו בחיים ורובנו דוחים זאת למחר. את הסטטיסטיקה הזאת אפשר לנצח, אולי כדאי פשוט להתחיל בקטן, ואז להגביר.

 

 

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.