לשתות יותר

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

27/6/16

למה חשוב לשתות מים בקיץ?

כולנו יודעים ששתייה מרובה בקיץ היא בגדר חובה, אבל למה בעצם? לפניכם כל הסיבות להקפיד על שתייה בעונה החמה

נדמה שאין דבר מובן מאליו יותר מלשתות מים בקיץ; כל המומחים תמימי דעים ששתייה מרובה היא בגדר חובה. הבעיה היא שלא תמיד אנחנו זוכרים לשתות מספיק, ואולי אם נדע למה זה כה חשוב, גם נזכור לעשות זאת

אז למה בעצם חשוב לשתות מים בקיץ? בעיקר כדי לא לסבול מהתייבשות: זו הסכנה העיקרית, במיוחד במדינה חמה כמו שלנו. התייבשות מתפתחת במקרה של הזעה, כלומר בזמן ספורט או כאשר מזג האוויר לוהט. מעבר לכך, יש עוד כמה סיבות טובות להקפיד על שתייה מרובה.

 

שתיית מים בחודשי הקיץ היא חשובה מאוד

 

1. בשביל הדיאטה

אם אתם רוצים להכין את גופכם לקיץ, שתייה מרובה היא הסוד. כולם יודעים שמים מהווים כ- 70% ממשקל גופנו, אבל בזמן דיאטה, השתייה חשובה במיוחד משום שפעמים רבות אנשים מבלבלים בין תחושת צמא לתחושת רעב. כאשר מקפידים על שתייה, למעשה “מאפסים” את מנגנון הרעב ומרגישים תחושת שובע.

 

כשיש תמי4 בבית שותים יותר

 

2. כדי להזין את עור הפנים

מי צריך סרום כשאפשר לשתות כוס מים? המים מלחחים את העור מבפנים ומונעים מהעור מראה יבש וחסר חיים. מחקרים מראים כי שתיית מים מעכבת את הזדקנות העור בזכות העובדה שהם חודרים לשכבות ביותר של העור, ומנקים את הפסולת והרעלים מהגוף.

 

שתיה מרובה של מים טובה לעור הפנים

 

 

.

רוצים לקבל הצעה אטרקטיבית לבר המים תמי4? הקליקו כאן >>

 

3. לשמור על כושר

אם אתם מקפידים על כושר, שתיית מים חשובה אפילו יותר. חשוב לזכור, על כל שעת פעילות גופנית יש להוסיף כליטר נוסף של מים משום שהגוף צריך להחזיר לעצמו את הנוזלים שאיבד.

 

חשוב לשתות מים כשעושים ספורט

 

4. להעלות את מצב הרוח

הידעתם שמחסור במים הוא הגורם מספר אחת להתייבשות ולמיגרנות? כמו כן, כשלא שותים מספיק, חשים עייפות ועצבנות; שתייה מספקת תשמור עליכם מפני כל אלה.

 

המים טובים גם למצב הרוח

5. להתרענן

אין כמו כוס מים צוננת בעיצומו של יום קיץ לוהט. אפשר להכניס למים נענע או פלח לימון, ואפשר לשתות פשוט ככה, בכוס גבוהה עם קוביית קרח או שתיים. שיהיה לנו קיץ בריא!

 

 

התרעננו עם מים

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.