לשתות יותר

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

23/8/16

מה מסתתר במשקאות שלכם? צפו

אם הייתם יודעים כמה סוכר יש בכוס מיץ פטל או בפחית משקה אנרגיה, כנראה שהייתם חושבים פעמיים אם להכניס אותם הביתה צפו בסרטון וקבלו סיבה נוספת למה חשוב להקפיד לשתות בעיקר מים

אתם כבר מכירים את הסיבות לשתיית מים: המים מסייעים לניקוי הפסולת מהגוף, תורמים לבריאות העור ולמראה זוהר, עוזרים לנו לחוש רגועים וחדי מחשבה, ובקיץ חשוב להקפיד על כך במיוחד כדי למנוע התייבשות.
אבל יש סיבה נוספת לכך שחשוב להקפיד על שתיית מים – זהו המשקה היחיד שגם בריא לגוף, וגם חסר קלוריות – כלומר תורם לשמירה על משקל גוף תקין.

 

מים זה עניין של הרגל

 

אולי לא שמתם לב לכך, אבל מאחר שמשקאות ממותקים מלאים בסוכר, החישוב הקלורי מלחיץ למדי. כך לדוגמא- בכוס פטל או משקה מוגז יש כ 80 קלוריות, בכוס מילקשייק תות יש כ 200 קלוריות, בפחית משקה אנרגיה יש כ 90 קלוריות, בכוס אייס קפה יש כ 140 קלוריות, ובכוס מים: 0 קלוריות!

 

רוצים לקבל הצעה אטרקטיבית לבר המים תמי4? הקליקו כאן >>

כמה קלוריות יש בכוס מילקשייק
לשתייה מתוקה יש השפעה שלילית על הבריאות כמעט מכל היבט שהוא – הסוכר מזיק לשיניים ועלול לגרום לעששת; מעלה את הסיכוי לחלות בסוכרת; גורם להתמכרות ולירידות חדות ברמות האנרגיה; וכמובן – נאגר בגוף וגורם להשמנה, שהפכה למגיפה בעולם המערבי כולו.
המשקאות הממותקים מכילים כמויות אדירות של סוכר; בכפית סוכר יש כ 20 קלוריות, וצריכת הסוכר הממוצעת בעולם מגיעה ל- 17 כפיות סוכר ביום, פי כמה וכמה מהכמות המומלצת.
על פי איגוד הקרדיולוגים האמריקאי, ילדים עד גיל 8 אמורים לצרוך עד 3 כפיות סוכר, וילדים גדולים יותר יכולים לצרוך עד 5 כפיות סוכר. בפועל, כשרק סנדוויץ’ עם שוקולד כבר מכיל 3 כפיות סוכר, אפשר להבין לבד שהילד הממוצע עובר את הסף הזה מדי יום.
הידעתם שבמים יש 0 קלוריות

 

הפתרון פשוט: מים זמינים במטבח רוצוי בטמפרטורה שאתם אוהבים , למשל באמצעות בר מים, שבלחיצת כפתור מזרים לכוס מים צלולים ומרעננים. ההרגל לשתות מים יעשה טוב לכל בני הבית ובמיוחד לילדים; אם יתרגלו לשתות מים כבר מגיל קטן, יגדלו הסיכויים שלהם להימנע משתייה ממותקת בעתיד, ולשמור על מאזן קלורי בריא ונכון.

 

בסרטון שבכתבה ראיתם כמה קלוריות יש בכל המשקאות המוכרים, שלחלקם אפילו הוצמדה משום מה תווית של בריאות. אבל האמת היא שהמשקה הבריא ביותר הוא מים; כנסו לסרטון ותראו בעצמכם.

 

שתייה מרובה חשובה לבריאות

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.