לשתות יותר

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

21/3/16

לא תאמינו: זה מה שאנחנו מסננים לכם מהמים

מטרת תהליכי הסינון והטיהור של המים, המצרך הכי חיוני של חיינו, היא לשפר את איכותם ואת טעמם. במסגרת הסינון והטיהור של ברי המים, מן המים מוסרים חול, חלודה וחיידקים בעלי השפעה בריאותית, בעוד שכל המינרלים החיוניים נשארים במים ומגיעים אל הכוס שלכם. אז איך זה בעצם עובד?

ברי המים של תמי4 מספקים לכם מים שהם לא רק טעימים יותר, אלא כמובן גם בריאים יותר לשתייה. המים עוברים תהליך של סינון, המתבצע באמצעות שתי שכבות סינון ופחם פעיל לטיפול אסתטי במים. בתהליך הזה מוסרים מן המים חלקיקים שונים כמו חול וחלודה שנמצאים בכל צנרת, וכלור – כדי שהמים שמגיעים אל הכוס שלכם יהיו הטעימים ביותר.

כמו כן, במכשירים מתבצע תהליך של טיהור מיקרוביולוגי של חיידקים העלולים להוות סכנה בריאותית, באמצעות מנורת UV. קרינת ה-UV פוגעת בחומר התורשתי של החיידקים ומונעת את התרבותם.

כל הדברים שתמי4 מסנן לכם

כשאתם שומעים על חיידקים, זה עלול להיות מפחיד, אבל חשוב לציין כאן נקודה חשובה: לא כל החיידקים הם בעלי השפעה בריאותית שלילית. בכל סביבה תמיד ישנם סוגי חיידקים שונים, המוגדרים כעומס חיידקים כללי או כספירה כללית, ואין להם שום השפעה בריאותית.

לעומתם, ישנם גם חיידקים בעלי השפעה בריאותית שלילית, שהימצאותם עלולה להביא לתחלואת מעיים. תהליכי סינון וטיהור המים מתייחסים לאותם חיידקים, שמהווים סיכון בריאותי לציבור. במידה שהם נמצאים במים שנכנסים לתוך בר המים שלכם, הטיהור מפחית את שיעורם.

 

אם כך, במסגרת תהליכי הסינון והטיהור, במים של תמי4 מתבצעת הסרה של:

במקביל, חשוב לציין כי תהליכי הסינון והטיהור הקפדניים שלנו משאירים במים את כל המינרלים החיוניים:

אל תשכחו לשתות מים מהתמי4 שלכם

אנחנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית ובהנדסת אנוש חכמה, והמכשירים שלנו עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר למערכות סינון וטיהור מי שתייה. המים של שטראוס מים עומדים בתו תקן הישראלי 1505 לסינון וטיהור מי שתייה ותו בטיחות 5452 לבטיחות המוצרים למי שתייה.

במטרה לבדוק את הביצועים של ברי המים תמי 4, אנחנו מבצעים בכל שנה בדיקות מדגמיות של איכות המים בבתי הלקוחות. בנוסף, לכל אורך השנה אנחנו משקיעים מאמצים רבים בפיתוח מוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כדי שהמים תמיד יהיו גם איכותיים וגם טעימים.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.