כללי

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

16/3/17

5 סרטי המים הטובים בהיסטוריה

מים הם הדבר הדבר הכי חשוב לחיינו, אבל יש שיגידו, בהומור כמובן, את אותו הדבר על סרטים. אז החלטנו לשלב את השניים וליצור עבורכם את מצעד חמשת הסרטים הגדולים בהיסטוריה, כולם סובבים מים!

מלתעות

כנראה אחד מסרטי האימה הזכורים אי פעם, יצא בשנת 1975 ומגולל את סיפורו של כריש לבן סורר שתוקף אזרחים תמימים באוקיינוס. מלתעות זכה בשלושה פרסי אוסקר: עבור העריכה, הפסקול המקורי והקול ובנוסף גם בפרס גלובוס הזהב עבור הפסקול המקורי.

 

מלתעות

 

עולם המים

למרות ביקורות מעורבות לאחר שחרורו לאקרנים, הסרט בכיכובו של קווין קוסטנר הפך עם השנים לקאלט בלתי נשכח. עולם המים מגולל את סיפורו של נווד שמנסה לשרוד בעולם אפוקליפטי שכוסה כולו במים. תקציב הסרט היה בזמנו התקציב הגבוה ביותר אי פעם לסרט קולנוע ועמד על כ-175 מיליון דולרים.

 

עולם המים

 

לשחרר את ווילי

ילדי שנות התשעים ייזכרו בסרט הזה בחיוך ענק, מכיוון שמדובר באחת היצירות הקולנועיות הקלאסיות שגדלו עליהן. כולם יזכרו את החברות המיוחדת בין הילד ג’סי לווילי- ליוויתן אורקה במשקל מספר טונות. החברות שהובילה בעצם לשחרורו של ווילי לטבע. מתנצלים על הספוילר.

 

לשחרר את ווילי

 

מוצאים את נמו

סרט אנימציה מבית דיסני ופיקסר, מגולל את סיפורו של נמו הדג ש”נחטף” על ידי רופא שיניים צוללן ומוחזק על ידו באקווריום, בזמן שאביו עושה את הכל ועובר מסע מפרך כדי לאתרו. מוצאים את נמו זכה בפרס האוסקר לסרט המונפש בשנת 2003 והפך לאחד מסרטי האנימציה המוצלחים ביותר בהיסטוריה. עד כמה מוצלח? כשיצא בגרסת DVD, נמכרו 8 מיליון עותקים, ביום אחד!

 

מוצאים את נמו

 

בת הים הקטנה

כל מילה שנוסיף תהיה מיותרת, אז נסכם רק ב”בתוך הים, בתוך הים נחמד ורטוב, הכל פה רק טוב, הקצב פה חם, בני-האדם האומללים, תחת השמש מתבשלים, כשאנו צפים כאן ומשתזפים כאן, בתוך הים”. הסרט זכה, כמובן, בפרס האוסקר על הפסקול הטוב ביותר.

 

בת הים הקטנה

 

 

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.