כללי

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

17/11/15

7 תופעות מפחידות שיגרמו לכם להתחיל למחזר

סופות האבק, האובך הקיצוני וההצפות המפתיעות נראות לכם כמו תופעות יוצאות דופן? למומחים יש תחזיות גלובליות קודרות שלידן סופות חול וההצפות של החודשים האחרונים נראות כמו משחק ילדים. הכתבה שתגרום לכם לשנות הרגלים ולהתחיל למחזר

אז למה להתחיל ולמחזר?

  1. כי חצי השנה הראשונה של 2015 היתה החמה בהיסטוריה

 

מחזרו את הסנן והנורה של תמי 4

העולם לא מפסיק להתחמם, כך לפי מדענים של הממשל האמריקאי שטוענים כי ארבעה חודשים מתוך חצי השנה הראשונה של 2015 היו החמים ביותר מאז החלו המדידות. יוני האחרון היה החודש החם ביותר בכדור הארץ מאז 1880 והטמפרטורה הממוצעת בעולם עמדה על 16.33 מעלות, שזה 0.12 מעלות יותר מהשיא הקודם. בעיר הפקיסטנית קראצ’י נמדדו בחודש יוני 45 מעלות, עומס חום כבד שגבה את חייהם של 450 בני אדם במהלך סופ”ש אחד, התחילו למחזר וכך תוכלו לצמצם את פליטת גזי החממה לאטמוספרה ואת ההתחממות הגלובלית.

 

  1. כי בעוד 50 שנה יהיו 40 מעלות בירושלים

 

מדענים מתריעים שאם ישראל לא תתרום את חלקה להפחתת גזי החממה, איכות החיים של כולנו עלולה להיפגע. אם נמשיך באותו כיוון של אפטיות וחוסר דאגה לסביבה, חודש אוגוסט האחרון שהיה חם מהרגיל יהיה רק פרומו למה שצפוי לנו בעתיד. לפי התחזיות גלי החום יהיו שכיחים יותר וארוכים יותר ומגמת ההתחממות תימשך. אם לפני 30 שנה היה ניתן לחיות בירושלים בלי מזגן בקיץ, בהווה זה כבר נראה לנו בלתי נסבל ובעתיד יהיה בלתי אפשרי עם טמפרטורות שיגיעו בשיא ל-40 מעלות.

 

  1. כי זיהום האוויר הורג 7 מיליון בני אדם כל שנה

 

תחשבו רגע על הנתון הזה, כי זה כמעט בלתי נתפס. ארגון הבריאות העולמי טוען ששבעה מיליון בני אדם מתים בכל שנה כתוצאה מזיהום אוויר. מה שהופך את זיהום האוויר לסיכון הבריאותי הסביבתי הגדול ביותר הוא העובדה הפשוטה שכולנו צריכים לנשום, מדובר בסיכון שמאוד קשה לחמוק ממנו. החלקיקים המזוהמים שנישאים באוויר נכנסים לתוך הריאות שלנו וגורמים עם הזמן לשלל תופעות בריאותיות מציקות עד קטלניות.

שטראוס מים ממליצה לכם למחזר את החלפים של תמי 4

 

  1. כי אפילו באירופה פסלי הקרח נמסים

 

שטראוס מים משיקה את שירות מיחזור החלפים

חשבתם שבחודש נובמבר בבלגיה כבר אמור להיות כבר ממש ממש קר? מסתבר שהשנה הטמפרטורות לא מספיק קרות בשביל פסלי הקרח בפסטיבל Ice Magic’s שמתקיים מדי שנה בעיר ברוז’. החורף הבלגי מאחר לבוא ועובדי הפסטיבל מזיעים שעות נוספות כדי שהפסלים יישארו קפואים. מארגני הפסטיבל טוענים כי בשנה שעברה הטמפרטורה בעונה זו היתה נמוכה בכ-10 מעלות. באופן אירוני, מארגני הפסטיבל נאלצים להשתמש בהרבה חשמל כדי לשמור על הפסלים.

 

  1. כי תל אביב וניו יורק יוצפו

 

אם לא דיי לנו בהצפות שנגרמות כתוצאה מגשמים כבדים במיוחד, התחזיות הקודרות צופות עליה של מפלס פני הים והצפות של ערים כמו ניו יורק, רומא טוקיו וגם תל אביב. החוקרים טוענים כי אם האנושות תמשיך לזהם ולא תשנה את המגמה ביחס שלה לסביבה, ההתחממות הגולבלית תימשך ותביא להמסת הקרחונים באנטרטיקה, מה שיוביל לעליית פני האוקיינוס בכ-60 מטרים.

מחזרו את הסנן והנורה של תמי 4

 

  1. כי הסרטנים כבר מציפים את קליפורניה

 

חוקרים ימיים טוענים שהתופעה המוזרה היא עוד סימן להתחממות הגלובלית, שגרמה להתחממות מי הים ולסחף הגדול של הסרטנים לכיוון צפון וקרוב יותר לחוף.

בחודש יוני האחרון אלפי סרטנים נשטפו לחופים במערב ארה”ב מסן דייגו ועד מחוז אורנג’ וכיסו אותם בצבע כתום ורדרד. התושבים המופתעים לא האמינו למראה החריג שנגלה לעיניהם ותיעדו אותו בהמוניהם:

  1. כי אפוקליפסה עכשיו (או עוד מעט)

 

אם כל זה לא הספיק לכם, מדענים מאוניברסיטאות מובילות בארה”ב פרסמו דו”ח בו נטען כי כדור הארץ נמצא בתחילת עידן ההכחדה השישי, שבו עלולים להיכחד גם בני האדם. לפי החוקרים כל האינדיקציות מצביעות על כך שההתחממות הגלובלית מתקדמת בקצב מהיר וגורמת לתמורות גלובליות שמשפיעות על בני האדם, בעלי החיים והצמחים. בנוסף טוענים החוקרים שאם האנושות לא תנקוט בצעדים אקטיביים לשינוי, התחזית הקודרות עלולות להתממש קרוב ממה שצפו בעבר.

 

אז בשביל העתיד של הילדים שלנו, מחזרו ועזרו לנו לשמור על סביבה ירוקה.
אפשר להתחיל בצעד קטן בבית – פח נפרד לניירות, פח נפרד לבקבוקים ולקחת את הסנן והנורה של תמי4 למחזור באחת מרשתות השיווק.

יש לכם תמי4 בבית? מעכשיו אתם יכולים למחזר את החלפים בקלות!
לחצו לפרטים על נקודת המיחזור הקרובה לביתכם >>>

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.