כללי

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

9/11/16

הדבר הבא: הכירו את ערכת הניקוי המושלמת לבר המים שלכם

שטראוס מים משיקה את ערכת הניקוי והטיפוח תמי4 Shine&Clean

שטראוס מים משיקה את ערכת הניקוי והטיפוח תמי4 Shine&Clean 

        pic_for_blog-1     כמו כל מכשיר חשמלי בביתכם, גם בר המים זקוק לניקוי יסודי מפעם לפעם. בדיוק עבור מטרה זו הרכבנו את ערכת הניקוי והטיפוח החדשה שלנו עבור בר במים שלכם. לאחר התאמות, בדיקות ושיפורים – הגענו לערכת הניקוי המושלמת, שלא תשאיר שום בר מים במצב לא מחודש ומטופח. שמים סוף להצטברות הלכלוך בחלקים החיצוניים של ברי המים ולאבנית שבצינורות, עם ערכת הניקוי הטיפוח. במחיר השקה נוח של 49 ש"ח בלבד, תוכלו להזמין באמצעות שירות הלקוחות או בחנות ההטבות שבאתר שטראוס מים את הערכה הכוללת: קפסולת ניקיון, תרסיס להסרת אבנית, מטלית מייקרופיבר וחוטר פנימי.  

לרכישת ערכת הניקוי הקליקו כאן

 

קפסולת הניקיון - מבצעת ניקיון לצנרת ומכלולי המכשיר הפנימיים וממיסה את האבנית

  pic_for_blog-2  

תרסיס - מיועד לריסוס והסרת אבנית

  pic_for_blog-3  

מטלית - עשויה מיקרופייבר לניקיון כללי של המכשיר

חוטר פנימי - לניקוי פנים פיית המזיגה

  pic_for_blog-4   רכיבי הערכה נאספו והותאמו למגוון ברי המים שלנו על מנת לאפשר טיפול וניקיון נקודתי ומותאם אישית עד כמה שניתן. תוכלו להיעזר בערכה החדשה כדי לשמור על נראות הבר ועל תפקודו המקסימלי. חשוב לציין כי הערכה אינה מחליפה את הצורך בהחלפת מסנן ונורת UV ויש להקפיד לעשות כן לפי התאריכים הקבועים.  

אז איך מנקים ומחדשים את בר המים?

בעזרת הערכה תשמרו על תחזוקת בר המים שלכם, גם בפן האסתטי וכמובן, גם בפן הטכני. יש להקפיד על ניקיון מעטפת בר המים, הכיסוי העליון ומגש הכוסות אחת לשבוע באמצעות מטלית רכה ובמים פושרים בלבד. לניקוי פנל ההפעלה והלחצנים, יש להשתמש במטלית יבשה, אותה תוכלו למצוא בערכת הניקוי. בנוסף יש לנקות את הפיה אחת לשבוע בעזרת התרסיס שבערכה, להקפיד על רמה גבוהה של ניקיון סביבת המטבח ולא לכסות את בר המים, על מנת לאפשר פעילות תקינה של מערכת האוורור.  

איך מנקים את הפיה?

יש להתיז את הספריי המצורף לערכה ישירות על הפיה, להמתין כדקה ולנגב.  

 איך מנקים את הסורג? (משטח לכוסות)

יש לשלוף את החלק ולרסס עליו עם הספריי שבערכה, להמתין כדקה ולנגב.  

איך מחליפים את המעטפת הפלסטית של בר המים?

לאחר רכישת ערכת החידוש באתר של שטראוס מים, יש לדאוג כי אך ורק טכנאי מורשה מטעם החברה מבצע את ההחלפה. חשוב לציין כי קיימת חשיבות רבה לשמירה על סביבה היגיינית ונקייה סביב בר המים ושל הבר עצמו, על מנת למנוע הצטברות אבנית, טביעות אצבעות, סימני טיפות ושאר פגעי זמן אשר מופיעים עם הזמן, כאשר בר המים אינו מתוחזק כראוי. ערכת הניקוי תמי4 shine & clean הינה פתרון אידיאלי לחידוש מראה המכשיר וההברקה שלו  מבפנים ומבחוץ ומתאימה בעיקר למשפחות עם ילדים, ברי מים שהצטברה בהם כמות גדולה של אבנית, לברי מים הממוקמים במקומות עבודה וכמובן לכל מי שרוצה לשמור על בר המים שלו נקי מבחוץ ומבפנים.   pic_for_blog-5    

לרכישת ערכת הניקוי הקליקו כאן

     

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.