בריאות

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

24/4/18

הכירו את ™MAZE: מטהר המים המתקדם בעולם

במשך שנים ובתקציב של מיליוני שקלים, שטראוס מים השקיעה בפיתוח טכנולוגיה חדשה לטיהור מים אשר הוכרה כעת כטכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם. התוצאה: מטהר המים ™MAZE לברי המים תמי4 המבטיח מים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר. אבל למה בכלל צריכים מטהר מים, מה יעשה ה-™MAZE לכוס המים שלכם וכיצד הוא פועל? כל ההסברים על מטהר המים החדש בכתבה שלפניכם

בתקופה האחרונה פורסמו ידיעות רבות סביב הימצאות עופרת ב-2% ממי השתייה בבתים בישראל. ידיעות אלו אינן חדשות למומחים, אולם עוררו רעש בקרב הציבור ובצדק. מה שכן, וזאת רבים עדיין לא יודעים, עופרת היא ממש לא המזהם היחיד שיכול להימצא בברז שלכם. לצידה, עשויים להימצא במי השתייה בישראל מגוון מזהמים שמשפיעים לרעה על הבריאות ולבטח פוגעים בטעם המים.

מטהר המים ™MAZE – הטיפול האופטימלי לכוס המים שלכם

מטהר המים ™MAZE הוא פטנט ייחודי ופורץ דרך בתחום טכנולוגיית טיהור המים, ומטרת פיתוחו הייתה אחת: להבטיח את הטיפול האיכותי ביותר למים שאנחנו שותים. כעת, משהושק, הטיפול שיעביר ™MAZE את מי הברז הנכנסים לברי המים תמי4 כולל טיהור וסינון מכל מה שלא צריך להיות במי שתייה, לרבות מתכות כבדות, מזהמים מיקרוביולוגים, כלור, חול ועוד. כמו כן, מעבר למניעת נוכחותם של רכיבים שליליים בכוס המים שלכם, ה-™MAZE שומר על הרכב מינרלים חיוביים ורצויים שצריכים להיות במים שלנו ובכך להועיל לגופינו.

מפני אילו דברים יגן עליכם ה-™MAZE?

כל אלו ועוד עלולים להימצא במי השתייה שלנו בבית, וזאת על אף שבארצנו התברכנו במי שתייה טובים, המפוקחים על ידי משרד הבריאות. חשוב להבין כי רבים מהמזהמים הללו מתווספים אל המים שלנו ב״ק״מ האחרון״ – הדרך שהם עושים מהצנרת הביתית ועד לברז. מקטע זה הוא באחריותנו בלבד. ואולם, גורמים שליליים אחרים שעדיף כי לא יהיו כלל במים שאנחנו שותים יכולים גם הם להימצא בהם. כך, למשל, עם העופרת. התקן שנקבע בישראל עומד על 10 מיקרוגרם עופרת לליטר וזהה לתקן האירופי, אך לטענת מומחים רבים: עדיף כי גם כמות זו לא תהיה במים כלל וכלל.

.

למים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר

עבור כך פותח ה-™MAZE,  מטהר המים המתקדם בעולם: כדי להוריד לרמה אפסית את כל אותם גורמים לא רצויים ומזהמים שעשויים למצוא דרכם לכוס המים שלנו וכאמור, בכדי להבטיח כי בתהליך יישמרו במים המינרלים החשובים לבריאותנו. בזכות ה-™MAZE כוס המים שלכם תהיה מלאה במים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר.

מטהר המים ™MAZE עמד בהצלחה בכל הבדיקות הקפדניות של מכון התכנים, אושר לתקן 1505 – התקן המחמיר ביותר הנוגע למערכות שתייה ביתיות הניצבות מעל השיש, ואנחנו שמחים לבשר כי כל לקוחות בעלי ברי המים תמי4 יוכלו ליהנות ממנו.

מעוניינים לשתות מים איכותיים, צלולים וטעימים יותר? הקליקו כאן

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.