בריאות

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

22/4/18

למה כדאי לכם לשתות מים לפני השינה?

כולנו יודעים שמים הם המשקה הבריא ביותר שזמין עבורנו, ולבטח שמעתם על שלל יתרונותיהם הבריאותיים. מה שלא כולם יודעים, הוא שמאוד מומלץ לשתות מים לפני השינה! בואו ננסה להבין למה

שתיית מים לפני שהולכים לישון הוא אחד המעשים היותר בריאים שאפשר לעשות. כשאנחנו שותים מים לפני השינה, אנחנו מסייעים לגוף שלנו לשמור על עצמו ב-6 או 7 השעות הבאות ומזינים אותו בנוזלים שהוא איבד במהלך היום, וגם לא יקבל במהלך הלילה. יתר על כן, המים שנשתה לפני השינה מקלים על הלב לשלוח דם מחומצן וטרי לאיברי הגוף שלנו בזמן שאנחנו ישנים, ובכך עשויים למנוע בעיות בריאותיות שיכולות להתרחש בלילה. כמו כן, שתיית מים קרירים לפני השינה מאפשרת לגוף שלנו לנוח כמו שצריך במהלך הלילה, ולהקל על חידוש המצברים.

מים לפני השינה מסייעים לשרוף קלוריות!

היתרונות של שתיית כוס מים לפני השינה לא עוצרים כאן. למעשה, נראה כי שתיית מים לפני שנרדמים מסייעת לגוף שלנו לשרוף יותר קלוריות במהלך הלילה – כל עוד המים קרים. הסיבה לכך היא כי הגוף שלנו נדרש להתאמץ יותר בכדי לחמם את עצמו, מה שמגביר את המטבוליזם ושורף קלוריות. נכון, בלילה אנחנו לא מכניסים לגוף קלוריות – ומכאן אף ניתן להבין שהקלוריות הנשרפות הן הקלוריות העודפות שיש לנו בגוף. כמו כן, שתיית מים פושרים לפני השינה מסייעת לגוף שלנו לנקות את עצמו מרעלים ומטיבה עם תהליכי העיכול, מה שעשוי להפחית כאבים או מיחושים בבטן. שכן, מים הם חומר טבעי ומנקה.

 

שתיית מים מאזנת

נתון מעניין נוסף על שתיית מים לפני השינה קשור לאיזון כללי של החומרים המזינים, המינרלים והויטמנים הקיימים אצלנו בגוף. שתיית מים לפני השינה מטיבה עם רמות האנרגיה שלנו, ההורמונים והשרירים ומייצרת לנו איזון נכון בזמן השינה, מה שיבטיח לנו לקום חזקים ורעננים.

לסיכום, מיותר לציין שהמים חיוניים לגוף שלנו. כשאנחנו לא שותים מספיק אנחנו מרגישים חלשים, עייפים, רעבים יותר – ואף עלולים לסבול משלל תסמינים שאינם בהכרח נראים לעין. שתיית מים חיונית למצב הרוח שלנו ולמצב הפיזיולוגי שלנו, ובכדי לשמור על רעננות הגוף ואף למנוע תסמינים כמו כאבי ראש, התעלפויות, התייבשויות ועוד – חשוב מאוד לשתות מים, גם לפני השינה.

עם ברי המים תמי4 כל המשפחה שותה יותר מים, ועכשיו עם מטהר המים מייז-המתקדם בעולם תיהנו ממים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.