בריאות

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

6/8/19

למה מים כל כך מרגיעים אותנו?

:חוץ מלשמור על גופינו הפיזי בריא, נראה כי למים יש כוח עצום ומרגיע על נפשינו שרובנו כלל לא מודעים לו. רוצים בוסט של מצב רוח מרענן או דווקא לזכות בתחושה זכה של שלווה? שתו כוס מים. הנה כל הסיבות

מעבר לעובדה שאנחנו לא יכולים לשרוד בלעדיהם מבחינה פיזית, למים מיוחסים גם יתרונות רבים בכל הקשור לנפש ולמצב הרוח שלנו. למעשה, למים יש כוח מרגיע. המקלחת שאנחנו עושים כל יום גורמת לנו להתרגל ולא לשים לב לכך, אבל אם ייצא לכם פעם לעבור ביום חם ומתיש ליד מזרקת מים המתיזה טיפות מים אנחנו בטוחים שתציף אתכם מיד תחושה נעימה ומרגיעה.

הקשר בין מים ומצב רוח

הסיבות לכך שהמים מעלים בנו מצב רוח טוב, תחושה מרעננת ונחמה, מגוונות ורבות הן. עוד משחר האנושות בני האדם בחרו להתמקם ליד מקורות מים מתוקים לשתייה והשקייה, לצד אזורי דיג ובסמוך למקומות בהם יש גישה לנתיבי תחבורה ימיים. בנוסף, יש משהו מיוחד במים מעצם הקיום שלהם: הם חומר שמשנה צורה וצבע, הם שקופים, ניתנים לאידוי ומתחברים לנו לתחושה של אופק, המשכיות ואינסופיות. לאור העובדה כי שתיית מים אקוטית למען בריאותינו, נוצרת התחושה כי המים הם חלק בלתי נפרד מהחיים, כזו שמשאירה אותנו חיים וחיוניים.

מים מרגיעים

לשטוף מעצמכם את הרע ולהציף את הטוב

תכונה נוספת של המים היא היכולת שלהם לשטוף מעלינו תחושות רעות, מחשבות טורדניות, טעם לא טוב ואפילו מועקה או חרדה. המרקם, הטעם והצבע הנקיים והטבעיים מעבירים בנו תחושה של משהו טהור ועדין, ומצליחים לאזן אותנו וכך גם להרגיע. לא סתם, כאשר אדם מרגיש לחוץ, עייף או חרד מומלץ לו לשתות כוס מים מרעננים שיכולים לסייע בפוקוס, ריכוז והתאוששות הן גופנית והן נפשית.

 

לא רק תחושה של בריא, באמת בריא!

ההחלטה להקפיד לשתות כמות מספקת של מים תרגיע אתכם ותספק לכם תחושה של אורח חיים בריא, משום שזה באמת המצב: מחקרים רבים כבר הוכיחו את החשיבות של שתיית מים מספקת כדי לשמור על איברים חיוניים של הגוף, מערכת חיסונית תקינה, פעילות מטאבולית, מראה עור זוהר ואפילו זיכרון וריכוז. במילים אחרות, שתיית מים היא צעד קטן בהרגלי היומיום וצעד עצום לתחושה הטובה הכללית שלכם ושל הילדים. עם ברי המים תמי4 אתם והילדים תוכלו להגדיל בקלות את כמות המים שאתם שותים, וליהנות מהמים צלולים, נקיים וטעימים.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.