בריאות

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

20/12/17

החורף מגיע: כיצד שתיית מים יכולה לסייע לנו להתמודד עם התקררויות?

העונה הקרה היא אולי רומנטית ומתאימה להתכרבלות, אבל החורף עלול לגרור גם לא מעט מחלות. לפני שאתם רצים להצטייד בתרופות, קראו כיצד המים יכולים לעזור לכם להתמודד עם אתגרי החורף, לרבות חיידקים וכאבים.

בתקופת החורף כמעט כולנו חולים, לפחות פעם אחת. הכוונה לא בהכרח לשפעת, שמכניסה אותנו למיטה לשבוע, אלא דווקא לכל ההצטננויות וההתקררויות שתוקפות אותנו, ובמיוחד את הילדים, אחת לכמה זמן. לפני שאתם אצים לצייד את הבית בתרופות מכל המינים והסוגים, כדאי לדעת שדווקא מים יכולים לסייע לכם מאוד בהתמודדות עם העונה הקרה. קבלו כמה טיפים שישמרו עליכם בריאים בחורף הזה:

התרכובת שתסייע לכם עם כאבי גרון וצינון: מים חמים, לימון, ג׳ינג׳ר ודבש

מתחילים להרגיש עקצוצים בגרון? האף מטפטף? כוס מים חמים עם פרוסות ג׳ינג׳ר, לימון וקצת דבש בשביל הטעם – תקל עליכם באופן מיידי. מדובר במשקה שכדאי לצרוך במהלך החורף באופן קבוע, אשר ישמור לכם על הגוף חם ויסייע לחיזוק המערכת החיסונית.

pic_for_blog-3

כוס מים על כל שיעול

במידה ואתם סובלים במהלך החורף משיעולים והצטברויות ליחה. דעו כי שתיית מים מסייעת באופן מיידי ומשמעותי להפחתת השיעולים המציקים, ולפינוי הליחה באופן טבעי.

גרגור מים עם מלח: הקלה לכאבי גרון, שקדים נפוחים ופצעי פה

שיקוי מי המלח מוכר בתור ״תרופת סבתא״ ששימשה את הרפואה העממית לאורך ההיסטוריה. הגרון התחיל לכאוב? בדרך לרופא, התחילו עם זה: המיסו כפית מלח במים פושרים, וגרגרו במשך שלוש דקות, כל שלוש שעות. התרכובת מסייעת להפחתת נפיחות בגרון ולחיטוי השקדים.

pic_for_blog-2

גם כשלא צמאים, שותים!

באופן כללי, חשוב לדעת שבמהלך החורף אנחנו חשופים לסכנת התייבשות. הסיבה לכך פשוטה: בחוץ פחות חם, אנחנו מרגישים פחות צמא ולכן שותים פחות מים. בתוספת היובש שמביאה מערכת החימום בחורף, הסכנה שלנו לאבד נוזלים ולהתייבש – גדלה. למעשה, גם אם לא מדובר בהתייבשות – דעו כי אם במהלך החורף אתם חשים עייפות, כאבי ראש, עצבנות ופגיעה ביכולת הריכוז – יכול להיות שפשוט לא שתיתם מספיק, וכמה כוסות מים יוכלו לפתור בקלות את הבעיה.

blog-big-main-2

לסיכום, שתיית מים יכולה לסייע לכם לצלוח את החורף בקלות ועם מינימום מכאובים ומחלות.

עם בר המים תמי4 בבית, תבטיחו שלכל בני המשפחה יהיו מים טעימים וזמינים גם לשתייה קלה וגם להכנת משקאות חמים.

הידעתם? על פי סקר TNS שנערך בספטמבר 2017, 93% מהמשפחות מעידות שמאז שיש להם  בר מים תמי4 בבית, כל המשפחה שותה יותר מים!

מה עוד נותר לומר? רק בריאות!

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.