חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

13/2/14

4 אפליקציות הריצה המוצלחות ביותר

הסמרטפונים שמלווים אותנו לכל מקום הם בראש ובראשונה מלווה נאמן לפעילות ספורטיבית. הם היו כאלו מאז שהאייפון הראשון הושק וכמובן שהסיבה העיקרית לכך היא נגן המוזיקה שהוטמע בו מהיום הראשון.

 מפתחי האפליקציות הבינו אט אט את השימוש שאפשר לעשות במרכיב ה-GPS של המכשירים השונים ופיתחו אפליקציות המיועדות לשלל פעילויות ספורטיביות כשהמכנה המשותף לכולן היא מדידת הזמן, המרחק, שיקלול הקלוריות ודו”חות שאפשר לבחון בסופה של פעילות. הבאנו לכם המלצות לחמשת האפליקציות הפופולריות ביותר, כך שתוכלו לנצל את הפעילות הגופנית שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

Runkeeper אפליקציה מומלצת על ידי צוות תמי4 Bubble Bar

Runkeeper – אחת האפליקציות הפופולריות ביותר. ברגע ההתקנה תצטרכו לפתוח חשבון באתר החברה באמצעות האימייל שלכם, שם ישמרו כל הפעילויות שלכם בעתיד. מה שנדרש מכם הוא פשוט ללחוץ ‘התחל’ בתחילת הריצה ובסופה לסיים את פעולת האפליקציה. התוכנה מודדת לכם את הזמן, את המרחק ובהתאם לסוג הפעילות (ריצה היא כמובן לא הפעילות היחידה שיש לאפליקציה להציע) גם מחשבת לכם את הקלוריות ששרפתם. התוכנה גם מודדת גובה, כך שהיא מתחשבת גם בתנאי שטח, אם החלטתם לצאת לריצת שדה או פשוט לעלות במעלה ההר, הקלוריות יוחשבו בהתאם. תקבלו גם מהירות ריצה ממוצעת וגם מהירות ריצה בכל קילומטר וקילומטר והכל כדי שתוכלו לנתח את הביצועים שלכם. חינם ב-IOS ובאנדרואיד.

Endomondo– אחת האפליקציות האהובות על חובבי הריצה. היא תספק לכם גם מידע קולי לאוזניות על המרחק שעברתם בזמן אמת, הזמן ואף את המהירות שבה אתם רצים. התחרותיים במיוחד יכולים להשתמש בה גם כפונקציה חברתית, להתחבר לפייסבוק ולהתחרות בחברים שלכם ואף להתחבר למאגר המידע של האפליקציה עצמה ולהתחרות באנשים אחרים שאתם לא מכירים, על זמן ועל מרחק באותו המסלול שבו הם ואתם רצתם. בנוסף תוכלו גם להשוויץ בהישגים שלכם ברשתות החברתיות. חינם לאנדרואיד ו-IOS.

Endomondo אפליקציה מומלצת מצוות תמי4 Bubble Bar

[one_half ]

3) Nike running אפליקציה מומלצת מצוות תמי4 Bubble Bar

Nike running– ענקית הספורט לא הרשתה לעצמה להשאר מחוץ למשחק ויצרה את אחת האפליקציות המוכרות בעולם.
עוד בימי האייפוד העליזים לפני מספר שנים, שיתפה פעולה עם אפל ומכרה נעליים שטמון בהן צ’יפ שהיה מסונכרן עם האייפוד ומדד לכם את המרחק. האפליקציה היא אחת המוצלחות ומלבד כל הפונקציות הרגילות שיש בשאר האפלקציות, ישנה אפשרות לבנות סרגל מאמצים לפי נתונים שאתם מכניסים כמו גובה, גיל ומשקל. ישנה גם אפשרות גם לאופציית המאמן האישי, שיזכיר לכם שאתם צריכים להתחיל להזיז את עצמכם ויבנה לכם תוכנית אישית בהתאם לרצונות שלכם, לשפר ספרינטים, לשרוף קלוריות או להתכונן למרתון של חייכם. ניתן להוסיף שיר “אנרגיה” ולהתשתמש בו ברגעים הקשים.
אם תשתפו בתחילת הריצה שלכם את הפעילות בפייסבוק, על כל לייק שמישהו יעשה לכם בזמן הריצה, תקבלו מחיאות כפיים סוערות ישר לאוזניות.
שימוש גובר באפליקציה יקנה לכם צבירת נקודות עם מגוון פרסים לאחר הצבירה. חינם לאנדרואיד ו-IOS.

Moves– אם אתם לא מכורי פעילות גופנית אולי הבהלנו אתכם עם כל מיני מונחים כמו סרגל מאמצים, תחרות עם חברים ומי בכלל רוצה לשתף עם כולם את ההתנשפויות שלו על מסלול הריצה. אם אתם חובבנים בתחום כנראה ש- Moves היא האפליקציה בשביל מי שרק רוצה לשמור על אורח חיים בריא ויותר מזה. היא תמדוד לכם גם צעדים ומרחק במהלך היום (ללכת מהמשרד לדוכן הפלאפל בקצה הרחוב, לא נחשב פעילות גופנית?) ותגיד לכם מתי אתם נחים ומתי אתם שורפים קלוריות. מלבד זאת כמובן תקבלו שיאי הליכה וריצה והיכן הייתם בעזרת שיתוף פעולה עם גוגל מפות, סיירתם יום שלם בעיר העתיקה של ירושלים? סחתיין, עכשיו תדעו כמה קלוריות שרפתם. חינם לאנדרואיד. 2.99 $ ב-IOS

Moves אפליקציה מומלצת מצוות תמי4 Bubble Bar

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.