חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

25/2/14

להתלבש ולהתעמל

מה שהתחיל בשנות השמונים עם מונה צעדים פשוט שספר את המרחק שאנו רצים או צועדים, התקדם בשנות האלפיים לעבר שעון דופק מלווה ברצועת חזה. כיום נמצא הנושא בפריחה עצומה עם טכנולוגיה מתקדמת הפורצת לכל עבר.

טרנד הגאדג’טים הלבישים הוא אחד התחומים החמים בעולם הטכנולוגי ומצית דמיונם של רבים שרואים איך חזון הופך למציאות. הבאנו לכם כמה גאדג’טים שמתמקדים בפעילות הספורטיבית ובשיפור הכושר שלכם, גאדג’טים שפשוט לא יתנו לכם להשאר במקום.

 

Fitbit Force

ה- Fitbit Force הוא אחד המוצרים הפופולריים בקטגוריה, ברגע שתענדו אותו תפקידו יהיה לספור כמה אתם זזים, או אולי כמה אתם לא מזיזים שום שריר (לאלו מכם שיושבים כל היום מול המחשב) ויתמקד בלעודד אתכם לקום מהכיסא על ידי התראות. בנוסף לכמות צעדים ה- Fitbit Force יגיש לכם כמובן גם מרחק שהלכתם או רצתם ושריפת קלוריות. באמצעות אפליקציה יעודית הוא ייתן לכם דיווחים על התקדמות בסולם הקושי שלכם, ימדוד לכם מחזורי שינה ואפילו ישמש כשעון מעורר שקט שלא יפריע לבן הזוג הישן בסמוך אליכם.

MIO Alpha BLE

שעון המיו אלפא בא להחליף את רצועת החזה הלא נוחה שתפקידה למדוד דופק, אותה רצועה מלווה בשעון כחלק מערכה שחובבי ספורט מכירים כבר יותר מעשור. במקרה הזה השעון בלבד ימדוד לכם את הדופק באמצעות חיישן אופטי בצידו האחורי של המכשיר שצמוד לכם לגוף, החיישן מודד את זרימת הדם תחת העור וכך מעניק לכם מידע עדכני בזמן אמת בלוח החיווי של השעון, מצויין לחובבי ריצה, רכיבת אופניים ועמידות למים הופכת אותו יעיל גם לשחיינים שביננו.

MIO Alpha BLE שעון לריצה, מומלץ ע

[one_half ]

Nike FuelBand שעון לריצה מומלץ ע

Nike FuelBand

כשענקית הספורט נייקי הודיעה על כניסה לתחום הגאדג’טים הלבישים כולם חיכו לראות מה יוליד המותג ואכן נייקי לא איכזבו. בהשוואה לשאר המוצרים בתחום הוא גם ימדוד לכם מרחק, צעדים, שריפת קלוריות ומהירות אבל בנוסף לזה באמצעות חיישני חמצן הוא ידע אם אתם יושבים על הספה או נמצאים באוויר הפתוח ויעודד אתכם לצאת החוצה. החידוש של נייקי מתמקד בהפיכת הפעילות הגופנית לסוג של משחק, ככל שתזוזו יותר ותוציאו יותר אנרגיה, כך נורות הלד הזעירות על הצמיד יתמלאו אט אט ובאמצעות האפליקציה היעודית לסמרטפון גם תוכלו להציב לעצמכם מטרות ולנסות להשיג אותם וכמובן גם לשתף את כל הנתונים האלו ברשתות החברתיות.

Striiv Play

המכשיר האחרון בסקירה שלנו מיועד יותר לצעירים ויכול לעזור רבות לילדים בעלי עודף משקל. ה- Striiv Play הוא מודד צעדים, מרחק וקלוריות ובעצם דומה לשאר הגאדג’טים, רק שהוא מגיע בצורת קליפס שיכול להיכנס לכיס או להצמד לדש החולצה. הוא מציע משחקים שמעודדים אותך ומאתגרים את המשתמש לבצע עוד ועוד פעילויות גופניות והכל מלווה בדמויות אנימציה שילדים אוהבים. גם מבוגרים שמחפשים משהו שונה יאהבו אותו, באמצעות האפליקציה שלו תוכלו להתחרות בחברים שלכם מי מגיע לכמות הצעדים מהר יותר וכשהכל מעודכן ברשתות החברתיות, אין יותר מידי ברירה אלא להמשיך להתחרות כדי לא להכשל.

Striiv Play כלי לפעילות גופנית מוצלחת עבור ילדים, המלצה של תמי4 Bubble Bar

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.