חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

6/2/14

האפליקציות הרטובות ביותר

הקיץ בישראל לא יודע רחם וגם החורף בעל מזג האוויר היבש, מחייב שתיית נוזלים בהתאם, למרות הקור. אספנו לכם כמה אפליקציות מגניבות שיעשו הכל כדי שלא תהיו צמאים ושהגוף שלכם, שדורש אספקת מים טריה וסדירה (כן, אפילו אם קר) ישאר באיזון הנכון של נוזלים. חלקן מיועדות ליום יום, באם אתם במשרד או בבית וחלקן ישמשו היטב אנשים שמטיילים, אפילו בטיול רגלי בעיר, לרוויה!

Water Your Body

אפליקציה מעניינת העוקבת אחר כמות הנוזלים שאתם שותים ביום. האפליקציה יוצאת מתוך התובנה שלא כולנו שוקלים אותו הדבר ולכן אנחנו לא זקוקים לאותה כמות של מים (אדם השוקל 70 קילו יזדקק לכמעט 2 ליטרים בקיץ ואילו אדם השוקל 60 קילו יצטרך 1.7 ליטרים).
לאחר שממלאים כמה פרטים כמו משקל גוף ופרטים אישיים נוספים אפשר להתחיל לשתות.
פשוט בוחרים את סוג המיכל שבו אתם שותים: כוס, בקבוק של חצי ליטר או בקבוק של ליטר וגם כמובן כוס קפה או מרק. המשקאות הללו עוברים אל מדף וירטואלי וכך שבסוף היום האפליקציה תראה לכם כמה שתיתם מכל דבר והאם אתם זקוקים לעוד מים כדי לשמור את רמה נדרשת ותקינה של נוזלים בגוף.
חינם באנדרואיד, 0.99$ באייפון.

אפליקציית Water Your Body לשתיה בריאה ונכונה של מי תמי4 Bubble Bar

אפליקציית Waterlogged תזכורת לשתיית מי תמי4 Bubble Bar

Waterlogged

חשוב לכם לשתות כמו שצריך? האפליקציה הזו, שהיא בעצם סוג של ‘יומן מים’ (ומכאן נובע שמה) שמזכיר לכם באמצעות התראות כל כמה שעות בעזרת השעון המעורר של הסמרטפון שלכם, שאתם צריכים להזיז את עצמכם לעבר בר המים הקרוב אליכם כדי ללגום נוזלים. כך היא תמשיך עד שתגיעו ליעד שנקבע לכם מראש. האפליקציה גם מתממשקת עם היומן הפרטי שלכם, כך שתוכלו לחזור בעבר ולבדוק כמה מים לגמתם בכל יום ויש גם גרפים ואפילו מפות שיראו לכם כמה והיכן שתיתם מים, אופציה מעניינת למי שמטייל הרבה. חינם לאנדרואיד ואייפון.

TapIt Water

אפליקציה שכרגע משמשת רק את תושבי ארצות הברית, בתקווה שתופץ בהמרה לכל הערים הגדולות בעולם. פעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמנו מסיירים בעיר במסע קניות שלא נגמר וחייבים ללגום שלוק מים.
האופציות הקיימות בפנינו לרוב הן לרכוש בקבוק מים שאותו נאלץ לסחוב איתנו בשארית המסע ושסביר להניח יסיים את חייו בפח רגיל ולא כזה של מיחזור.
בעזרת האפליקציה הזו שהיא בעצם סוג של רשת חברתית מבוססת מיקום, תוכלו לגלות את כל בתי העסק שמציעים מים ראויים לשתיה, (כמו שבישראל פופולריים במיוחד בתי קפה עם בר המים תמי4) להיכנס ולמלא לעצמכם את בקבוק המים הרב פעמים שלכם או ללגום בכוס שמגיש העסק.
מצאתם מקום חדש שמציע מים צוננים? סמנו אותו על המפה ותגלו את המיקום לאחרים.
חינם לאייפון ולאנדרואיד.

אפליקציית TapIt Water שתיית מי תמי4 Bubble Bar

אפליקציית OasisPlaces ברזיות ציבוריות תמי4 Bubble Bar

OasisPlaces

בדומה לאפליקציה הקודמת, גם זו עם השם המבריק (“מקומות עם נווה מדבר” בתרגום חופשי) תגלה לכם איפה יש ברזיות קרירות וחופשיות על בסיס המלצות המשתמשים שגם מבוססי מיקום.
ההבדל הוא שפה המשתמשים גם מדרגים את איכות המים ואיכות נקיון הברזייה, כי מי לא מכיר את הברזייה השכונתית שנמצאת בסוף מסלול ההליכה בפארק, אומנם מסתתרת תחת חזות תמימה אבל מציעה מים קרים וטעימים. כך שאם אתם מתניידים באופניים וחייבים הפסקת שתייה ולמלא את בקבוק המים שלכם, לא תשמחו לדעת שיש ברזייה בגן הציבורי ממש 70 מטרים מכם?
חינם לאייפון.

CarboDroid

אפליקציה נוספת שתעזור לכם להגיע לכמות השתיה הנדרשת שלכם ביום.
על כל כוס מים שתשתו ותסמנו בתוך האפליקציה, תקבלו עידוד מאנדרואידים קטנים שיעשו לכם שמח (ואנחנו מכירים כמה מכורי אנדרואיד שרק בגלל זה יורידו את האפליקציה) והכל כמובן במכשיר מבוסס האנדרואיד שלכם.
האפליקציה כוללת שיתוף בטוויטר עם החברים שלכם, מומלץ לשתף רק פעם אחת ביום כדי לא להעיק .
חינם לאנדרואיד.

אפליקציית CarboDroid מעודדת שתיית מי תמי4 Bubble Bar

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.