חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

27/3/14

הסמארטפון ששומר עלי

הטבעונות ואת זה יודעים רבים, פה כדי להישאר, מה שהתחיל עם קומץ משוגעים לדבר מתפשט אט אט ורבים מאמצים לעצמם תזונה ללא שום מרכיבים מהחי - ללא בשר (כולל דגים) , ללא ביצים וללא מוצרי חלב ואפילו ללא דבש. למביט מהצד נדמה שהטבעונים לא השאירו לעצמם דבר לאכול מלבד כמה עלי חסה אולי, אך לא כך הדבר.

איך שומרים על המשקל? הכירו את האפליקציות שיגרמו לכם לזלול פחות

לגוף שלנו יש נטיה מולדת להשמין. בעבר היינו צריכים לצוד את האוכל שלנו (בריצה כמובן, מה פתאום על סוסים) ולעבוד קשה בשדה. בזמן הזה הגוף שלנו אמור היה לאגור שומן כדי להחזיק אותנו בתקופות פחות טובות כמו החורף. בפועל, רובנו יושבים על ספסל הלימודים או במשרד, חוזרים הביתה (בכלי רכב ולא ברגל) ומתיישבים שוב בסלון להמשך הערב. התוצאה – המגפה הגדולה של העולם המערבי, השמנת יתר. היום לצערנו אחוז האנשים על פני כדור הארץ שסובלים מהשמנת יתר, גבוה יותר מאחוז האנשים בתת תזונה!
הבאנו לכם המלצות לארבע אפליקציות שמטרתן לעזור לכם לשמור על המשקל שלכם, לעזור לכם להציב מטרות ולהבין מה המשקל האידיאלי בשבילכם. העניין האסתטי במשקל עודף הוא חשוב אמנם, אך יותר חשוב מזה הוא העניין הבריאותי ומחלות הרקע שיכולות להתפתח במשך השנים כמו מחלות לב וסכרת.

 

תמי4 באבר בר

BMI Calculator – Ideal Weight

מדד מסת הגוף (BMI) הומצא כבר במאה ה-19 והוא נותן הערכה האם אתם נמצאים במשקל תקין, בעודף משקל או בתת משקל. המדד מחושב באמצעות נתוני הגובה והמשקל שלכם וכיום מרבית הרופאים בעולם משתמשים בו. עם מחשבון ה-BMI הזה, תוכלו להזין את הגובה שלכם, מין, משקל ואת הגיל ולקבל נתונים שמראים לכם בדיוק היכן אתם עומדים ביחס לתקן ולקבוע לעצמכם מטרות.

חינם באייפון ובאנדרואיד

Diet Assistant – Weight Loss

לפעמים אנחנו שומעים על מפורסמים או עשירים המחזיקים לעצמם שף משלהם וכמובן גם מאמן כושר אישי וחושבים לעצמנו, כך בוודאי קל יותר לשמור על המשקל, לא להתפתות לנשנושים מיותרים ולהיראות מצויין.
אז קבלו את השף הפרטי שלכם שיחזיק אתכם קצר. נכון האפליקציה הזו לא תכין לכם סלטי קינואה צבעוניים אבל היא כן תכין לכם תפריט תזונתי מאוזן ובריא בהתאם להעדפות שלכם – דלת פחמימות, או צמחונית למשל וגם תכין לכם רשימת קניות. בנוסף תמצאו שם גם מעקב אחר המשקל שלכם ועוד טיפים מנצחים, עכשיו באמת נגמרו התירוצים.

חינם באייפון ובאנדרואיד

תמי4 באבר בר

[one_half ]

תמי4 באבר בר

Calorie Counter & Diet Tracker by MyFitnessPal

אנחנו שוכחים שהמונח קלוריה מתייחס ליחידת אנרגיה, כלומר הדלק שמניע את הגוף שלנו. מרוב דאגה למשקל שלנו, התרגלנו להתייחס לקלוריות כאל משהו שלילי, אבל פשוט צריכים לשלוט בהן ואז הכל תקין. האפליקציה הבאה מכילה מידע על מיליון וחצי מאכלים והערכים התזונתיים שלהם! לכל מאכל יש את הערכים התזונתיים משלו, כולל כמובן כמות קלוריות. האפליקציה תתאים את עצמה ע”י שאלות כמו האם אתם מעוניינים להוריד משקל, להשאר באותו המשקל שלכם ואפילו להעלות משקל (כן, יש אנשים שזקוקים להעלות כמה קילוגרמים) ואיך אתם מעוניינים לעשות זאת – באמצעות פעילות קלה או נמרצת ועוד ותלווה אתכם צעד צעד בתהליך.

חינם לאייפון ולאנדרואיד

Lose It!

המרדף אחרי המשקל העודף יכול לשגע את מי שמנסה שוב ושוב להוריד כמה קילוגרמים סוררים. עם האפלקציה הזו אתם תקבעו לעצמכם את משקל המטרה והקצאת קלוריות כדי שתוכלו לראות תוצאות, פשוט תצטרכו להכניס לאפליקציה את המזון שאכלתם ואת הפעילות הגופנית שביצעתם ותוכלו לראות כמה שומן, חלבונים ופחמימות איבדתם ואיך זה יקרין על משקל גופכם. האפליקציה גם מאפשרת להוסיף חברים למאמץ משותף ולשתף את ההישגים שלכם ברשתות החברתיות.

חינם לאייפון ולאנדרואיד

תמי4 באבר בר

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.