חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

9/1/14

אז איך נולד השילוב המושלם בין המים והבועות?

כשחושבים על זה, זה היה מתבקש. הרי מה יותר נכון מאשר לשלב בין המים האיכותיים שכולנו אוהבים, לבין מים מוגזים צוננים וקרירים?

 ולכן, כשניסינו לחשוב איך לבשר לעולם על הבר החדש שלנו, אחרי לא מעט שעות חשיבה, בסופו של דבר הגענו למסקנה הבלתי נמנעת שמדובר בשילוב מושלם. או במילים אחרות: סיפור אהבה ממבט ראשון, בין מים ובועות. והאהבה הזו, היא שהולידה את התמי4 Bubble Bar וזה למעשה היה הרגע בו נולדו הדמויות שלנו, “האימא” ו”האבא” של תמי4 Bubble Bar: כוס המים המושלמת- Water Girl, והBubble Guy התוסס והמרענן.

בשלב הבא, החלטנו לייצור מפגשים לכאורה אקראיים ביניהם אבל כאלו שמהרגע הראשון יהיה ברור שהם “היו אמורים לקרות”. סצנות קלאסיות, לצד אנשים אמיתיים שמתייחסים אל הBubble Guy ו Water Girl כאחד האדם. מכאן הגענו לסצנת המפגש במעלית (הפרסומת שמשודרת בטלויזיה) ולסצנה נוספת שבקרוב תראו, שם משתלבת הכוס בצורה מושלמת ומצחיקה.

מים מוגזים תמי4 Bubble Bar

בהמשך, עברנו לשלב פיתוח הדמויות. בשלב זה התלבטנו רבות לגבי עיצוב הדמויות: איך הן יעוצבו – ריאליסטיות? בובות? תלת מימד? בסופו של דבר, הבנו שבכדי שהן יתאימו לבר המים המעוצב והחדשני , גם הדמויות חייבות להיראות חדשניות. וכך, לאחר לא מעט ניסוי וטעיה, יצרנו את הBubble Guy כדמות עם זרם בועות בלתי פוסקות ואת ה- Water Girl ככוס ריאליסטית, נקייה ומעוצבת עם מראה נשי.

מכאן חזרנו שוב לחדר העריכה, שיפצנו את הדמויות, את הסביבה המצולמת, ושוב לחדר סאונד לצורך שיפצורים, ובחזרה לחדרי העריכה ושוב ושוב…. וכך, פחות או יותר, נולד סיפור האהבה החדש והמרענן שלנו. והתוצאה לפניכם. תיהנו

קובי כהן
קופירייטר, אדלר חומסקי & ורשבסקי

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.