חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

4/3/14

הזוכים במוצר השנה בחירת הצרכנים – פרס החדשנות 2014

תמי4 Bubble Bar ו- תמי4 Touch נבחרו כמוצרי השנה בחירת הצרכנים בפרס החדשנות, ואין גאים יותר מאיתנו לבשר זאת. תמי4 Bubble Bar נבחר בקטגוריית ברי מים עם סודה, ו- תמי4 Touch בקטגוריית ברי מים.

 

תמי4 Bubble Bar ירוק זוכה במוצר השנה בחירת הצרכנים

אז איך נבחרו מוצרי תמי 4 למוצרי השנה?

בשלב הראשון המוצרים אשר מועמדים בקטגוריות השונות מוצגים לצוות המומחים המאגד את מיטב אנשי האקדמיה, השיווק והקמעונאות בישראל בראשות פרופ’ יעקב הורניק מהמרכז האקדמי פרס. המוצרים והשירותים המועמדים עוברים סינון ראשוני שבוחן את מרכיבי החדשנות שלהם על ידי פאנל מומחים, אשר מחליט מי מביניהם עובר למחקר הצרכנים.

השלב השני מתמקד במחקר הצרכנים. שלב ‘בחירת הצרכנים’ נעשה באמצעות מחקר עצמאי , מקצועי ובלתי תלוי, המנוהל על-ידי חברת המחקר קאנטר מדיה, על פי המתודולוגיה הבינלאומית של Product Of The Year. זהו מחקר הצרכנים הגדול ביותר מסוגו בישראל המאגד כ- 2,000 צרכנים ובמסגרתו הצרכנים מדרגים את המוצרים והשירותים בכל קטגוריה על בסיס האטרקטיביות שלהם ועל פי מידת החדשנות שלהם ושביעות הרצון שלהם משימוש בהם בפועל. בכל קטגוריה מוכתר כ’מוצר השנה’ המוצר או השירות, שהצרכנים החליטו שהוא האטרקטיבי, החדשני והאיכותי ביותר בקטגוריה, וה-תמי4 Bubble Barוכמובן גם תמי4 Touch עמדו בכל הציפיות, הבחינות והסקירות הנדרשות בהצלחה יתרה.
בנוסף זכתה שטראוס בתואר “החברה החדשנית ביותר” בעקבות זכיה ב-5 קטגוריות על מוצרים נוספים כמו: מילקי שייק, פריכיות ביס חמישה דגנים של אנרג’י ובקבוקון אישי של שמן זית יד מרדכי.

תמי4 Bubble Bar אדום זוכה במוצר השנה בחירת הצרכנים

[one_half ]

תמי4 Bubble Bar כסוף זוכה במוצר השנה בחירת הצרכנים

קצת על הזוכים שלנו:

תמי4 Bubble Bar המספק מים חמים, פושרים, קרים וכמובן גם מים מוגזים מהווה אופציה מצויינת לחובבי הסודה. בר המים המוגזים מאפשר ליהנות משלוש רמות הגזה שונות, ותודות לטכנולוגיה הייחודית שלו, הגזת המים מתבצעת רגע לפני המזיגה כך שבכל עת אתם יכולים ליהנות מכוס מים מוגזים קרה. אם אתם מעוניינים לשנות את רמת ההגזה, ניתן לעשות זאת בלחיצת כפתור וליהנות מהכוס המושלמת.
תמי4 Touch מתהדר במסך LCD צבעוני וחדשני עם אייקונים ידידותיים ופשוטים למשתמש, ומספק מים טריים בלחיצת כפתור, רק נוגעים ושותים.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.