חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

9/1/14

מים, מים מוגזים ומה שביניהם

כמעט חצי מהישראלים הבוגרים שותים ואוהבים מים מוגזים. הנתון הזה עשוי להפתיע, אבל הישראלים פשוט אוהבים לשתות מים מוגזים כי הם "יותר מעניינים" ממים רגילים. הישראלים תופסים את המים המוגזים כמשהו מרווה במיוחד, אפילו יותר ממים והגזים הנמצאים במשקה מעניקים תחושת שובע המונעת נשנושים מיותרים.

כשיש תמי4 Bubble Bar כבר אין צורך לקנות מים או סודה

השיטות הישנות פשוט לא עובדות

חובבי מים מוגזים אמיתיים לא מסתפקים בבקבוקי משקה משפחתיים, לא אחת חובבי הסודה מגלים שאחרי מספר פעמים שהם פותחים את בקבוק הסודה, הסודה מאבדת מהגיזוז המקורי שלה ובמקרר נותר בקבוק מים מוגזים שמאבד מאיכותו. אחת השיטות הוותיקות היא מכשירים ביתיים המיועדים לייצור מים מוגזים באופן עצמי. המכשירים האלו נמצאים בסביבה מאז שנות השמונים המוקדמות (והם עצמם החליפו את הסיפולוקס המיתולוגי) אבל כנראה שהם לא עונים על הדרישות הביתיות, כי שוק בקבוקי הסודה של המותגים הגדולים לא דעך בשנים האחרונות והאחוז הגדול של צרכני הסודה שייך לשותים מהבקבוקים המבעבעים. בפני הצרכן הישראלי עומדות כמה דילמות בכל הקשור לפתרון הסודה שלו: הוא רוצה את הסודה הקרה והאיכותית ביותר, הוא מעדיף כמה שפחות “לעבוד” בשביל הסודה שלו, והוא מעוניין שבמטבח שלו יהיו כמה שפחות מכשירים על השיש. אם ישנו מכשיר שיכול לספק לו גם מים איכותיים וגם מים מוגזים – זה יכול להיות עבורו פתרון אולטימטיבי, כך שהוא יוכל ליהנות גם ממים קרים וחמים, וגם ממים מוגזים – והכל בבר אחד.

תמי4, האופציה המושלמת למים מוגזים בייתיים

תמי4 Bubble Bar המספק מים חמים, פושרים, קרים וכמובן גם מים מוגזים מהווה אופציה מצויינת לחובבי הסודה. בר המים המוגזים מאפשר ליהנות מ-3 רמות הגזה שונות ותודות לטכנולוגיה הייחודית שלו, הגזת המים מתבצעת רגע לפני המזיגה, כך שבכל עת הוא יוכל ליהנות מכוס מים מוגזים קרה וטריה בכל עת, ואם הוא מעוניין לשנות את רמת ההגזה, הוא יוכל לעשות זאת בלחיצת כפתור וליהנות מהכוס המושלמת עבורו.

ילדים אוהבים מיץ ממים מוגזים של תמי4 Bubble Bar

[one_half ]

בר תמי4 Bubble Bar כסוף ומעוצב מים מוגזים, חמים וקרים

 נוהג בתי הקפה באיטליה, הניתן לאמץ בשמחה בארוחות הביתיות, הוא שתיית מים מוגזים לפני קפה טוב בסיום הארוחה. המים המוגזים מנקים את החיך היטב מטעמי הארוחה וכך ניתן לחוש בטעמו האיכותי של אספרסו עשוי כהלכה לחוויה קולינרית מושלמת. אך חובבי מים מוגזים הם לא רק המבוגרים, עוד בסקר שנערך, התגלה כי גם הילדים הם כמובן מעריצים גדולים של משקאות מוגזים , תמי4 Bubble Bar מהווה גם בשבילם אטרקציה ענקית. האפשרות של ההורים לצרף למים המוגזים והצלולים, מגוון רחב של סירופים ממותקים מהווה בהרבה מאד מקרים אופציה בריאה יותר

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.