חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

2/2/16

5 דברים שאפשר לעשות בלחיצת כפתור

"בלחיצת כפתור" – המונח הזה הפך כבר מזמן לתיאור הכי מזוהה עם אותם פיתוחים טכנולוגיים שהופכים את החיים שלנו לקלים יותר במגוון תחומים. מטבע הדברים, הפיתוחים האלה הגיעו אלינו עד הבית, אז הנה כמה מהמוצלחים שבהם.

1) שירות ה-OneTouch של PayPal

מי מאיתנו לא עשה קניות באינטרנט, ומי מאיתנו לא התעצבן על מילוי הפרטים הארוך והמייגע בכל רכישה? ענקית התשלומים המקוונים החליטה לשים סוף לעניין הזה, והשיקה בשנה שעברה את שירות ה-OneTouch למחשבים אישיים, שמאפשר למשתמשים לשלם על המוצרים שהם הזמינו בלחיצת כפתור אחת בלבד. בקיצור – הסוף להזנות האינסופיות של פרטים אישיים, סיסמאות, כתובות ועוד.

2) הזמנת מיכלי CO 2 לתמי4

הכירו את ה-Bubble Button, כפתור שבאמצעותו תוכלו להזמין מיכלי CO2 עבור תמי 4 Bubble Bar– ממש עד הבית. אז איך זה עובד? כפתור ה-Bubble Button, שנמצא כרגע בפיילוט ובהמשך השנה יהיה זמין באתר “שטראוס מים”, יהיה מחובר לרשת האינטרנט הביתית, ובהתבסס על נתונים מההזמנות הקודמות שלכם יאפשר לכם להזמין מיכלים בלחיצת כפתור. המיכלים יגיעו אליכם עד הבית בתוך שני ימי עסקים בשעה הנוחה לכם. לחיצה ארוכה על הכפתור תחבר אתכם ישירות לשירות הלקוחות של החברה.

תמי 4 מזמינה אותך להתאהב במים מחדש

רוצים לנסות את הכפתור החדש? הקליקו כאן >>

תמי 4 מזמינה אותך להתאהב במים מחדש

3) הזמנת חיתולים

תמי 4 מזמינה אותך להתאהב במים מחדש

כן כן, לא טעינו – הזמנת חיתולים בלחיצת כפתור. כל ההורים יודעים ששגרת חיי היום-יום האינטנסיביים לצד טיפול בתינוק יכולה להפוך לסיוט לא קטן. חברת סטארטאפ פיתחה שירות שיכול להקל על ההורים. איך זה עובד? נרשמים באופן חד פעמי, מתקינים את הכפתור בבית, ומאותו הרגע כל מה שצריך בשביל להזמין חיתולים בכמות שתגדירו – הוא ללחוץ על כפתור. בקרוב אפשר יהיה להתקין אחד כזה בכל בית. יותר נוח מעוד סיבוב לילי בחנויות, לא?

4) שירותי טיפוח

והנה עוד סטארטאפ כחול-לבן שמציע שירות עד הבית, כשהפעם אנחנו מדברים על אפליקציה שמאפשרת להזמין שירות של טיפוח יופי לבית או למשרד. כן, ניחשתם נכון – בלחיצת כפתור. האפליקציה הזאת פונה בעיקר לנשים עסוקות, אבל לא רק. זו גם הזדמנות מצוינת לספקיות השירות העצמאיות, שמחפשות להרחיב את מעגל הלקוחות שלהן. בינתיים השירות הזה פעיל רק בגוש דן.

תמי 4 מזמינה אותך להתאהב במים מחדש

5) לשמור על הים

תמי 4 מזמינה אותך להתאהב במים מחדש

ונסיים בשירות בלחיצת כפתור ששומר על הטבע של כולנו. אפליקציה חדשה של החברה להגנת הטבע בשם “See Watch” מאפשרת לכל אחד מאיתנו לדווח על מפגעים שונים כמו פסולת ימית, מי ביוב בתוך הים, דיג לא חוקי, צבי ים פגועים ועוד. הדיווחים, שנעשים כאמור בלחיצת כפתור, מועברים לטיפול הרשויות הרלוונטיות. אחלה יוזמה!

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.