חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

12/8/15

5 גאדג'טים שיעשו לכם את הקיץ יותר נעים

נו? איך בחוץ? נעים, נכון? בטוח אפשר לטגן ביצה על מכסה המנוע, על המדרכה או על הגב. הקיץ בשיאו ואנחנו מקבלים את מנת החום השנתית שלנו באיחור, אבל עם ריבית! נכון שבטמפרטורות האלו כל מה שאנחנו רוצים זה להישאר במזגן ולהתחבא עד נובמבר, אבל אין ברירה וחייבים לעשות את הדבר הזה שנקרא חיים. אז קודם כל...

, היכנסו לקישור וגלו איך לגרום לילדים שלכם לשתות יותר, וכאן בהמשך תימצאו עוד כמה מכשירים שיכולים להפוך את הקיץ הזה ליותר נעים

 

הסוד בלשמור על קור הגוף הוא במאכלים והראשון שבהם הוא הקרטיב. אין כמו קרטיב צונן שהכנתם בעצמכם. מתרכיז, מפירות או מכל דבר אחר למען האמת בשילוב של כוס מים. רק שלפעמים נמאס מהצורות הסטנדרטיות שלהם, אז מצאנו לכם קרטיב שתרצו לאכול.
אכן כן, לשלוף קרטיב מהפריזר זה ממש כמו לשלוף שפן מהכובע. אתם תשלמו קצת יותר מ60 ₪ בשביל הגיזמו החמוד הזה (מגיע בסטים של שניים).

המלצה לגאדג'ט מהבלוג של תמי4 שטראוס מים

 

אל תשכחו לשתות כוס מים מבר המים תמי 4 שלכם

הגרסה למתקדמים היא הקסטה.

המכשיר הזה דורש קצת יותר עבודה, אבל לגמרי משתלם! מכינים קסטה לבד בבית: את העוגיות ניתן להכין או לקנות מוכנות וכנ”ל לגבי הגלידה. משלבים בין שניהם באמצעות המכשיר  ובלי הרבה עבודה קיבלתם תוצאה מרשימה, כיפית, קרירה וטעימה. בפחות מ60 ₪ .

 

אם אחת הבעיות שלכם היא להוציא את הגלידה מהמיכל, כף גלידה הוא פתרון יעיל ונוח. אבל למה להסתפק במכשיר המיושן עם הקפיץ מנירוסטה? או, אפילו יותר ישן, ההוא ללא הקפיץ שהגלידה נכנסת אליו אבל אין שום דרך להוציא אותה ממנו? הנה כף חדשה, מפלסטיק, בעיצוב מגניב וממש נוחה לתפעול. ובפחות מ15 ₪!

כל הילדים אוהבים לשתות מים מה bubble bar של תמי4

 

תמי 4 של שטראוס מים מאחלת לכם קיץ נעים עם הרבה מים קרים

דרגה אחת מעל גלידה נמצא הפרוזן יוגורט. עד עכשיו הייתם ממש צריכים לצאת מהבית בשביל זה, אבל לא עוד. בפחות מ200 ₪ תוכלו להינות מהטעמים הנפלאים של פירות מעורבבים ביוגורט או  במים הישר מהמטבח שלכם, המכונה ניתנת לפירוק ולנקיון במדיח.

 

ולסיום, אחרי כל הקינוחים האלה, קינוח מטאפורי. כי להתמודד עם החום זה גם לא להתאמץ. המתקן הפשוט הזה יהפוך פתיחה של כל צנצנת למשימה קלה וללא הזעה, מגבות, דפיקות על השיש או כל פטנט אחר שאתם רגילים אליו, קצת יותר מ5 ₪ . חשוב לזכור שגם אם נקנה את כל הגאדג’טים שבעולם, אין ספק שהדבר הכי חשוב כדי לשרוד את הקיץ ולהישאר חיוניים ובריאים זה לזכור לשתות מים. זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל פעמים רבות אנשים נוטים לשכוח להקשיב לגוף ולתת לו את נוזל החיים

אל תשכחו לשתות מספיק מים מבר המים תמי 4 שלכם

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.