חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

4/2/15

גאדג'טים לט"ו בשבט

סופסוף: חג! כמה זמן לא היה לנו כזה. מזל שיש את ט"ו בשבט בשביל להציל אותנו מהשממון בין חנוכה ופסח. נכון, זהו חג לאילנות ולפירות ולא ממש לנו, אבל כל סיבה למסיבה טובה לנו. אספנו בשבילכם את מיטב הגאדג'טים שיעזרו לכם במטבח בחג הזה, אבל לא רק.

למי שמעריך איכות כמו תמי4

בואו נדבר רגע על תמרים. זהו פרי נהדר, בריא וטעים. טוב בתור תבלין אבל בעיקר כנשנוש מזין בין הארוחות לילדים. הבעיה היחידה איתו היא הגלעין והמשימה הסבוכה של להוציא אותו מהפרי הדביק עלולה להרוס את הכיף שבאכילתו. הנה מגלען במיוחד לשם כך.
הוא טוב גם לזיתים ודובדבנים, כמובן. פחות מ$3 באיביי והוא שלכם.

מה לגבי אחסון? פירות יבשים צריכים להישמר היטב במקום יבש. נכון, שקית היא פתרון נוח, אך הנה פתרון נוח ואסתטי לכך, או לכל דבר אחר שתרצו לשמור יבש. צנצנת באטימה הרמטית שתשמור על כל מה שאתם צריכים. פחות מ$20.

הדברים הקטנים שעושים את ההבדל, כמו מכשיר באבל בר

מכשירים מהשורה הראשונה, כמו מכשיר תמי4

איך אתם מרגישים לגבי ייבוש הפירות בבית? אתם קובעים את רמת הסוכר, אתם מחליטים מה לייבש, שום דבר תעשייתי או לא ידוע בתהליך. רק למקם את הפירות באחד מחמשת המגשים ולחבר לחשמל. אין יותר פשוט מזה. $40.

אם נשארו לכם פירות אבל לא נשאר מקום במכשיר, אתם יכולים להכין מהם קוביות קרח מדליקות בעזרת המכשיר הזה. פחות מ$20 באמאזון וכל משקה מקבל בוסט צבעוני, מעניין וטעים.

מעולה למרק שמכינים ממים איכותיים ממכשיר הבאבל בר

שיהיה לכם ט”ו בשבט שמח ובעיקר בריא!

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.