חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

1/1/15

פתרונות לאירוח חורפי

כשהחורף מגיע, קשה יותר למצוא פעילויות חוץ עם הילדים. או שגשום מדי, או שבוצי מדי, או שקר מדי או שיותר מדי נוח בפיג'מה. בדרך כלל נעדיף לארח מכרים שיש להם ילדים קרובים בגיל כדי שבכל זאת ישרפו את האנרגיות הרצויות.

אספנו לכם את מיטב הגאדג’טים שיהפכו אתכם למארחים הכי טובים בעיר. אם רוצים, אפשר גם להביא כמתנה כשמתארחים, כי הם הופכים את האירוח ,והניקיונות שאחריו, להרבה יותר קלים.

מה שצריכים זה רק באבל בר ירוק

כשהאורחים מגיעים, אפשר להוציא להם קצת פיצוחים עם הכלי המגניב הזה. ככה נמנעים מלשים סתם כלי בשביל הקליפות וגם לא רואים את הקליפות הלעוסות. 20$ בvat19.

אחר כך מציעים לאורחים שתייה חמה, עם עדיפות לתה שחלטתם בעצמכם עם הקנקן הנוח הזה. מה שמיוחד בקנקן הוא שהפתח בתחתית וניתן למזוג את התה בלי שהחליטה תשפך לכוס גם כן. ניתן גם לעשות מהמזיגה הופעה נחמדה לילדים והגדולים יותר יכולים למזוג בעצמם. מאוד שימושי. 20$.

נהדר עם מים חמים איכותים ממכשיר תמי4

מרק טוב מכינים עם מים אייכותים ממכשיר באבל בר

אי אפשר בלי מרק בחורף ומלבד שקדי מרק, אפשר גם לאכול אותו עם קרקרים. אבל איך נגיש את הקרקרים? צלחת פשוטה במרכז השולחן? בשביל זה יש את הכלי הממש חמוד הזה. לא משאיר פירורים בשום מקום מעבר לכלי עצמו וקל מאוד לשטיפה. 12$ לסט של שניים.

כידוע, אפייה היא מדע מדוייק מאוד וכל טעות קטנה בהתחלה תוביל לתוצאות לא רצויות בהמשך. כדי להכין את הקינוח האולטימטיבי, יש את המכשיר הבא. ניתן להוריד בחינם ורמת הדיוק של המכשיר הזה (רמת סטייה של גרם 1) תהפוך כל אחד לקונדיטור מדופלם. לא עוד מדידות בכוסות ובכפיות, אלא במשקלים מדוייקים. טיפה יקר, אבל שווה. 70$, כולל שלוש קערות מדידה וניתן לראות סרטון שלו כאן.

לאנשים שאוהבים מכשירים מתקדמים בדיוק כמו מכשיר תמי 4

לאנשים שאוהבים גם להתפנק עם מכשיר תמי4

אחרי שהאורחים הלכו והילדים קרסו למיטות מותשים, מותר לכם להתפנק קצת מול הטלוויזיה עם איזה סרט טוב ופופקורן, המכשיר הבא נועד לתת פתרון לאלו שלא אוהבים פופקורן משקית (שומני מאוד) וגם לא אוהבים לשטוף סירים.  כלי מיוחד למיקרוגל, שמים בו את הגרעינים, ואת החמאה שמים במכסה הפלסטיק למעלה כך שתטפטף על הגרעינים. תוך פחות משלוש דקות יש לכם פופקורן אליפות לסיים איתו את היום. המדיח ינקה אותו בקלות ולכם לא ישאר אלא לצחצח שיניים וללכת לישון. 21$.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.