השראה

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

25/1/18

על בצורת הן לא שמעו: חמש המדינות הכי מבורכות במים

אנחנו כבר בשיא החורף, אבל הוא, משום מה, לא כל כך מגיע. החזאים כבר הבינו שהרבה גשם לא יהיה כאן השנה, והתחילו לדאוג. לעומתנו, יש מדינות שמחסור במים הוא דאגתן האחרונה, ועל בצורת - הן ממש לא שמעו

תושבי כדור הארץ כולו תלויים במי נחלים, אגמים, מי גשמים ומאגרי מים כדי לחיות. אזורים רבים בעולם סובלים כיום ממחסור בגשמים אשר מביא להידלדלות מקורות המים. תופעה זו עונה לשם בצורת: מצב שבו זמינות המים יורדת מתחת לממוצע הדרוש לצורכי האדם. במדינות כמו ישראל, בהן מאגרי המים, מלכתחילה, אינם גדולים, אך הביקוש למים תמיד קיים, תקופת היובש מורגשת ואף יכולה להיות סכנה של ממש. לעומתנו, יש מדינות שהסכנה לבצורת בהן כמעט לא קיימת.

חמש מדינות שלא כל כך דואגות למים:

אגם אמרלד, קנדה

הבהלה למים

בניגוד לחמש המדינות הללו, עומדות מדינות רבות שבהן המים הפכו למשאב יקר וקשה להשגה. היעדר מים הוא בעיה חמורה אשר יכולה להביא להשלכות קשות על בני האדם, הטבע וכדור הארץ בכלל. בין ההשלכות ניתן למנות מחלות, שריפות ענק, אובדן תוצרת חקלאית, נדידה המונית של חיות, צמא ועוד.

לא בכדי מחנכים אותנו לחסוך מים ולחשוב על כל טיפה פעמיים. עם בר המים תמי4, כולם יכולים ללשתות מים בלחיצת כפתור וליהנות ממים טעימים וצלולים בכל עת.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.