השראה

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

4/3/15

לבשל עם טוויסט

הרבה פעמים הילדים שלנו אוהבים להעמיד פנים שהם מישהו אחר. סופרמן או נסיכה, יובל המבולבל או טלטאביז, סוס, עכבר או דרקון, הם תמיד נשאבים לתוך המשחק ומגלמים את הדמות שלהם בדייקנות. לעיתים הם גם מדמיינים שהם חפצים דוממים או (יותר נפוץ) דורשים ממני להיות כסא או מכונית.

בגלל זה כולם אוהבים את פורים. בחלקנו הזכות להיות מי או מה שנרצה למשך יום שלם! הילדים, כמובן, מושכים את פורים למשך שבוע או יותר, אבל גם אנחנו נהנים מהלגיטימציה להתחפש. לכן, במיוחד לכבוד החג, אספנו בשבילכם כמה אביזרים מיוחדים למטבח שבחרו להסוות עצמם כמשהו אחר.

מדליק, אבל לא כמו הבלוג של תמי4 שטראוס מים

הנה לכם כמה כלים ייחודים למטבח שהסוו עצמם לבקבוק. כמה פשוט, ככה גאוני! וזה גם חוסך מלא מקום במגירות. 15 ₪ באיביי.

בפורים, האביזרים הם שעושים את התחפושת. תראו איך הלימון, בעזרת אביזר פשוט מתחפש לבקבוקון ספריי שגם עובד! דולר שלם ואתם יכולים לסחוט את הלימון בסטיל ולהנות מתיבול הסלט שלכם יותר מתמיד.

עוד המלצה מהבלוג של תמי4 שטראוס מים

תמי4 שטראוס מים זה כל מה שאתם צריכים במטבח

למעריצי “מלחמת הכוכבים”, אבל לא רק. כן! זה מיועד לחתוך פיצה אבל נראה כמו חרב אור! כולל הרעשים המגניבים! אתם מוכרחים להודות ששווה יותר מ 40 ש”ח.

התחפושות המועדפות עלי באופן אישי הן המתחכמות, פעם התחפשתי לאסיר עם שלט גדול שכתוב עליו “תודה” (הבנתם? אסיר תודה! מגניב, לא?) והנה המקבילה במטבח. במבט ראשון זה נראה כמו סתם עוד חתיכת גומי, אבל השימושים שלה רבים מספור (נכון, בתמונה רואים רק ארבעה, אבל אני בטוח שתצליחו לחשוב על עוד). פחות מ 10 ש”ח וזה אצלכם במטבח, נמכר בעוד צבעים.

תמי4 מוגז עם טעם מרענן מחכה לכם במטבח

שטראוס מים מציגים את הבלוג של תמי4 – הבאבל בלוג

ולסיום, הנה מכשיר מבריק שנראה כאילו מקומו בבית מלאכה או נגריה, אבל יעשה לכם חיים פשוטים מאוד במטבח. המכשיר הזה קולף את התפוח, חותך אותו ומוציא את הליבה בעזרת מנגנון מכני פשוט מאוד. הילדים ישמחו לתפעל אותו בעצמם. 15$ באי ביי וזה שלכם. אם אתם זקוקים לעוד המלצות, גם סטפן פריי מאוד מתלהב ממנו.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.