השראה

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

19/4/17

יום כדור הארץ: שומרים על הבאר ממנה אנחנו שותים

בכל שנה ב-22 באפריל מזכירים לנו שהכוח להשפיע על גורל כדור הארץ טמון בידיים שלנו. למען הדיוק - בהתנהלות היומיומית של כל אחד מאיתנו. משתמשים בבר מים? אתם יכולים לטפוח לעצמכם על השכם: אתם שומרים על הסביבה של כולנו

יום כדור הארץ נולד מהבעייתיות שזיהה גיילורד נלסון, סנטור אמריקאי, בחוסר האכפתיות של אנשים כלפי מצב הסביבה. בשנת 1970 הוא קיבל החלטה להקדיש יום אחד בשנה שבו יתעסקו בסביבה ובכדור הארץ והרעיון הופץ ואומץ בקרב מיליוני אנשים בכל העולם. מאז, יום כדור הארץ ידוע כאירוע מיוחד שבו כל תושבי העולם מתגייסים למען מטרה אחת: להביא לסביבת חיים בריאה ואיכותית יותר.

בר מים

הכוח לשינוי נמצא בידיים שלנו

הרעיון החשוב מאחורי יום כדור הארץ, הוא כי שמירה על איכות הסביבה אינה מחייבת שנהיה אקטיביסטים בתנועה ירוקה, אלא נעוצה בהתנהלות היומיומית שלנו. הכוח להשפיע על מצבו של כדור הארץ ומשאבי הטבע שנשלטים על ידינו – מתחיל קודם כל במודעות. אם במודעות עסקינן, הרי לכם מספר יתרונות סביבתיים הקשורים לשימוש בבר מים:

בר המים תמי4 – מוצר ירוק וסביבתי

לסיכום, הסביבה שלנו יקרה וחשובה מכל – למעשה, היא גם הבסיס לכל החיים שלנו ואנחנו מחויבים לשמור עליה. מדינות רבות בעולם כבר הבינו את הנזק של בקבוקי מים מינרלים והחלו לאכוף את השימוש בהם. דעו, כי החזקתכם בבר המים תמי4 הוא אקט משמעותי בשמירה על כדור הארץ שלנו נקי וירוק.

 

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.