השראה

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

27/4/17

איך מים מסייעים להתמודד עם שינויי מזג האוויר?

שינויי מזג האוויר התנודתיים, במיוחד השנה, משפיעים על הגוף שלנו. רוצים לסייע למערכת החיסונית שלכם לצלוח את תקופת המעבר? הכתבה הזו בשבילכם

שינויי מזג האוויר מטלטלים לא רק את המלתחה שלנו אלא גם ובעיקר, את המצב הפיזי והנפשי שלנו. בעונות המעבר ובמיוחד בתחילת האביב, האנרגיה של הגוף שלנו נחלשת ואנחנו הופכים פגיעים ורגישים יותר. שתיית מים תמיד מומלצת – אך בעונות המעבר מומלץ אפילו יותר. ריכזנו עבורכם רשימה של סימפטומים הנובעים, בין היתר, משינויי מזג האוויר. אם אתם חווים אותם – דעו כי שתיית מים היא דרך יעילה להתמודדות, שיכוך והרגעה שלהם

כאבי ראש מקבציים

כאבים בעוצמה חזקה אשר תוקפים בעיקר גברים צעירים ומופיעים לרוב בתקופות מעבר. הכאב נוטה להתפרץ באופן פתאומי ועשוי להימשך בין חצי שעה ועד שלוש או ארבע שעות. למרות שהכאבים לא ייעלמו לחלוטין, נמצא כי שתיית כוס מים עם תחילת כל התקף מחלישה את הכאב בצורה משמעותית.

גירודים, פריחות ואלרגיות

בשינויי מזג האוויר, העור שלנו עשוי להיות יבש מהרגיל במקרה הטוב, ומחוספס, צורב ומגרד במקרה הרע. כדי לנסות ולמנוע מחלות עור כאלו בעונות מעבר, מומלץ לשתות הרבה מים. הם מפרישים רעלים מהגוף ומסייעים להתחדשות מהירה של תאי העור.

עייפות מוגברת

תקופות מעבר מתאפיינות אצל הרבה אנשים בעייפות פיזית שאינה קשורה לגילם או למצבם הבריאותי. בניגוד לעונת הקיץ בה אנחנו שותים יותר, ייתכן בהחלט כי העייפות שאתם חשים בעונת המעבר קשורה לחוסר בשתייה. גם אם אתם לא חשים בצמא, הקפידו לשתות בין 8-10 כוסות מים ביום.

דכדוך מנטאלי, עצבנות ודיכאון

גברים ונשים כאחד עלולים לסבול משינויים במאזן הנפשי בשל שינויי מזג האוויר. במידה ומדובר בתופעה  שאינה קלינית – שתייה מספקת של מים תביא לשיפור מיידי במצב הרוח, ערנות ותחושה חיובית של חיות ואופטימיות.

בחילות וסחרחורות

תופעה נוספת, מעיקה ומציקה, שקשורה לשינויים הקיצוניים של מזג האוויר. הקפידו לשתות בכל יום לפחות כוס מים אחת עם פלח לימון, במקום ליטול תרופות ותבחינו בשיפור משמעותי.

2R6A0490

לסיכום, אם אתם רוצים לעבור בשלום את עונת המעבר ולהגיע אל הקיץ בריאים וחזקים – תוכלו לחזק את המערכת החיסונית שלכם באמצעות הקפדה על שתיית מים.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.