השראה

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

14/2/16

איך מכינים ביצה קשה בצורת לב?

אפשר להגיד עלינו הישראלים הרבה דברים לא נחמדים. על תרבות הנהיגה, על חוסר היכולת לעמוד בתור, על החוצפה - אבל אף אחד לא יכול להגיד שאנחנו לא אוהבים לחגוג. כמות החגים בארץ היא מהגבוהות בעולם ואין לנו שום סיבה להתלונן על כך. יתרה מזאת, אנחנו מאמצים לנו חגים של עמים אחרים כי למה לא בעצם? כל סיבה למסיבה מתקבלת אצלנו בברכה.

וכזה הוא גם הולנטיינ’ס דיי. חג האהבה שאומץ על ידינו בקול תרועה רמה כתירוץ נפלא לצוד בייביסיטר ולצאת לבלות. סרט, תיאטרון, מועדון, כל אחד ומה שעושה לו את זה. אם מאסתם בפרחים המסורתיים כדי לציין את היום הזה, הנה כמה גאדג’טים נחמדים שכל מי שעמל במטבח (זכר או נקבה) ישמח לקבל. רק אל תשכחו את הברכה בסוף, היא הכי חשובה.
הרבה פעמים צורת ההגשה של מנה מגבירה את הטעם הטוב שלה. לא בכדי השפים הגדולים הולכים ביערות בשביל לחפש ענפים מיוחדים למנות שלהם. עם המכשיר הזה:
שטראוס מים מאחלת לחוגגים לכם ולנטיינ'ס שמח

תוכלו להפוך כל מנה, אפילו את ארוחת הערב הסטנדרטית, למעשה אהבה נאצל. אחרי שמכינים את הביצה הקשה, מניחים אותה בתוך מיכל מפלסטיק שמעצב אותה לצורת לב. כמה שעות (עדיף לילה שלם) ותוכלו להגיש לבבות מעשה ידיכם לכל מי שחשקה נפשכם. קצת יותר מ30 ₪. כי לאהוב מישהו זה אומר שאפילו הסלט שלך מאוהב.

נישאר בתחום הביצים. אם ביצה קשה היא לא הטעם שלכם, מה רע במטוגנת?
מחבת אישית שתהפוך כל חביתה להצהרת אהבה. היתרון? מתאים גם לחביתיות (פנקייקים), מלווח (עם שאריות) ובפסח הקרוב גם למצה ברייט! פחות מ-20 ₪ ותזכו לראות את פרצופי אהוביכם מוארים בכל ארוחה, כי לאהבה הרבה צורות ואת כולן אפשר לטגן.

אל תשכחו לשתות כוס מים מהתמי4 שלכם

ואיך אפשר לחגוג אהבה בלי שוקולד?!?
אחרי כל המתוק אל תשכחו לשתות כוס מים מהתמי4 שלכם.

זהו סט מאוהב במיוחד לפונדו הכולל קערה, מוטות ומעמד עם מקום לנר והכל מלא בלבבות כראוי לחג המקסים הזה. מניחים שוקולד בקערה, מדליקים את הנר ומחכים כמה דקות. כל שנותר הוא לחתוך פירות כמו בננות, תפוחים ותפוזים (למיטבי לכת: קיווי ואפרסמון) ולהתפנק ביחד עם הקינוח המתוק הזה. קצת יותר מ-20$. כי אין דבר שאומר “אני אוהב אותך” יותר משוקולד.

 

 

יש כאלה שאוהבים לחגוג את יום האהבה בצורה קצת יותר גרנדיוזית ובמיוחד בשבילם יש מכשיר ביתי להכנת צמר גפן מתוק (או שערות סבתא- כל אחד ואיך שהוא רגיל לקרוא לזה). נראה מדהים בכל מטבח ומשדרג את מנעד הקינוחים שלכם בצורה משמעותית. מומלץ לשלוף בסיום הארוחה, שנייה לפני שמתיישבים לראות משהו טוב בטלוויזיה. המתקן דורש קצת אימון, אבל עם צבעי מאכל אפשר להגיע לתוצאות מדהימות. לא זול, אבל פחות ממה שנדמה, 200 ₪ באיביי. כי להפתיע זה חלק בלתי נפרד מאהבה.

מזגו לכם כוס מים מבר המים תמי4

לסיכום, לא חייבים לחגוג את הולנטיינ’ס, אבל תמיד נחמד להראות לאלה שאתה אוהב אותם שהם במחשבותיך.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.