השראה

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

15/12/16

מוזמנים לשאוב אינספיריישן: איך יצרנו את סדרת הסרטונים החדשה שלנו!

במהלך דצמבר עלינו לאוויר עם קמפיין לסדרת אינספריישן – סדרת ברי המים תמי4 Primo בצבעים מרהיבים. רוצים לדעת איך עושים הפקה מסוג זה? סידרנו לכם כניסת VIP אל מאחורי הקלעים! מוזמנים לשאוב השראה ולעודד את כל המשפחה לשתות יותר מים תוך כדי התהליך!

 

 

למי שפספס, הכירו את פרויקט ה’אינספיריישן’ של שטראוס מים ותמי4. בקצרה? לקחנו מגוון צבעים של בר המים תמי4 Primo– ואפיינו כל אחד מצבע הברים לאופי שונה של אישיות. עם ברי המים תמי4 כל המשפחה שותה יותר, זה ידוע, אבל מה אומרת בחירת הצבע של בר המים שלכם, עליכם? כל צבע – מתאים לטיפוס שונה, למשפחה שונה, למטבח שונה. הצבע הלבן הוא לאנשים שאוהבים קווים נקיים, פשטות, מינימליזם. בר המים האדום שייך לאנשים מלאי תשוקה, בשלנים בליבם, אוהבי הקולינריה. בר המים הכחול שייך לאנשי הרוח האמנותיים ולאוהבי היצירה. ובר המים השמפניה שמור לאנשי המסיבות, המארחים והבליינים.

 

 

במהלך הפקת הסרטונים שיתפנו פעולה עם שני יצרני תוכן, שלקחו את האפיונים והפעילו עליהם את הקסם שלהם –

 

קרן זהר-ברק

, ארט וסטיילינג: “באופן כללי, כל הפקה מתחילה בחשיבה וגיבוש קונספט. בכל סרטון מארבעת הסרטונים הללו, נבנה סיפור עם עלילה כאשר בתחילה הגדרנו את הטייפ קאסט של האנשים ששותים מכל בר מים לפי הצבע וכל סרטון נבנה לפי קווי האופי שמאפיינים כל צבע”.

 

עוד מרחיבה קרן ומספרת כי “מה שהופך את ההפקה למעניינת זו הירידה לפרטים. אני מתכננת בדיוק כל פרט ופרט. איך בדיוק נראה השולחן של המינימליסט, אוהב הפשטות והסטייל שכמובן שותה מבר המים הלבן, אילו עציצים הוא אוהב (סקולנטים כמובן), אילו סוגי דפים וכדומה”.

 

pic_for_blog24

 

pic_for_blog27

 

צלם ועורך סדרת הסרטון,

כפיר חרבי

: “העבודה על הסרטונים היתה מורכבת, לא פשוטה אך מאוד מספקת כאשר אני רואה את התוצאה הסופית. עברנו תהליך של אפיון ברי המים והתאמה לאישיות שונה של בני אדם, אני מאמין שסדרת סרטוני האינספיריישן היא קפיצת מדרגה בכל מה שקשור לפורמט הסטופ-מושן בישראל. דבר כזה עוד לא ראיתי בארץ ואני שמח וגאה לקחת חלק בפרויקט הזה”.

 

 

לסיכום, עם ברי המים תמי4 כל המשפחה שותה יותר אבל לא רק. יחד עם הזדמנויות העיצוב שמתווספות לנוחות והזמינות שמעניקים הברים לכל משפחה – יש לכם את המוצר המושלם במטבח המשפחתי!

 

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.