השראה

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

20/4/15

גאווה ישראלית: 4 גאדג'טים ישראלים מוצלחים במיוחד

המוח הישראלי ממציא לנו פטנטים ולכבוד יום העצמאות החלטנו לעשות לו כבוד. קבלו ארבעה גאדג'טים מעולים פרי יצירתם של מעצבים ישראלים. הם יעזרו לכם לבשל ממולאים, לתבל קלחי תירס חמים ולהרשים את האורחים. או בקיצור, יקלו עליכם לבצע פעולות בסיסיות שמתרחשות על בסיס קבוע בכל בית ישראלי. כל הארץ גאדג'טים גאדג'טים! קיצור דרך לממולאים: כל מי שאי פעם ניסה להכין...

קבלו ארבעה גאדג’טים מעולים פרי יצירתם של מעצבים ישראלים. הם יעזרו לכם לבשל ממולאים, לתבל קלחי תירס חמים ולהרשים את האורחים. או בקיצור, יקלו עליכם לבצע פעולות בסיסיות שמתרחשות על בסיס קבוע בכל בית ישראלי.
כל הארץ גאדג’טים גאדג’טים!

קיצור דרך לממולאים

כוס מים איכותיים ממכשיר תמי4 ישדרגו כל ארוחה

כל מי שאי פעם ניסה להכין ממולאים יודע שהחלק הקשה באמת הוא הוצאת תוכן הירק והכנסת המלית. השלב בו “קודחים” בירק ומעצבים אותו מחדש הוא רגיש, מצריך דיוק ועלול להשתבש גם אחרי שנים של נסיון במטבח. לכן מזל שהמוח הישראלי המציא לנו גם את מקדחת הירקות! הפטנט הזה הולך לחסוך לכם זמן עבודה יקר ויהפוך את כל התהליך להרבה יותר פשוט. אם חשקה נפשכם במקדחה תוצרת הארץ, תוכלו להזמין אותה מאתר הבית.

בים בם בם תירס חם

כמעט בכל בית ישראלי מכינים מדי פעם קלחי תירס מבושלים, חמים וטעימים, מוסיפים קצת חמאה ומלח ונהנים ממעדן של ממש. אבל מה לעשות שהחמאה נוטה לנזול מהתירס, ללכלך את הידיים ולפעמים גם את הבגדים? קבלו את הפיתרון החמוד הבא תוצרת הארץ: כלי מיוחד למריחת חמאה על התירס.

כוס מים איכותיים ממכשיר תמי4 ישדרגו כל ארוחה

קסם היין המרחף!

תמי 4 של שטראוס מים בצבע לבן ניטרלי יהיה מעולה לצד המוצר הזה

הנה גאדג’ט כחול לבן שלא היה מבייש את הודיני: מחזיק היינות שכל מי שרואה אותו עוצר לרגע ותוהה מה בעצם קורה פה. מדובר במתקן דמוי חבל לאסו שגורם לבקבוק היין להיראות כאילו הוא מרחף באוויר. מגנט תשומת הלב הזה יכול להיות מתנה נפלאה עבור המארחים וכמובן גם לעצמכם. איך זה עובד? מתחת לדמוי החבל מסתתר מוט ברזל שמסוגל להחזיק את הבקבוק גם כשהוא מלא. נדלקתם? כנסו לאתר הבא כדי למצוא את הגאדג’ט.

תפוח + חץ = תפוחץ

ואחרי גאדג’ט שלא היה מבייש את הודיני, הנה אחד שלא היה מבייש את ניוטון. כנראה שהגאון מעולם לא חשב על המשוואה המתמטית שבכותרת, אבל המעצבים הישראלים אורי סעידי ודניאל גסנר עשו זאת במקומו. מדובר בפטנט פשוט ומעוצב להפליא, שתפס תוך זמן קצר מקום של כבוד באתרי גאדג’טים ומתנות ברחבי העולם. התפוחץ יעזור לכם לעשות שתי פעולות נפוצות: ראשית קילוף התפוח ושנית הוצאת הליבה שלו. העיצוב לא רק יפה, אלא גם נוח במיוחד לאחיזה ולשימוש. נסו את התפוחץ פעם אחת, ולא תרצו לחזור לקלף את התפוח בעזרת סכין המטבח. אם חפצה נפשכם בתפוחץ, תוכלו להזמין אותו ממש כאן.

תמי 4 של שטראוס מים בצבע לבן ניטרלי יהיה מעולה לצד המוצר הזה

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.