השראה

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

9/4/17

צפו: איזה אורח משולחן הסדר אתה?

זה שמצחיק רק את עצמו? ההוא שמרגיש יותר מידי בבית או זאת שמגזימה בשירה? אספנו את כל האורחים שכולנו מכירים משולחן החג ויצרנו סרטון חגיגי במיוחד! מוזמנים לצפות ולקרוא על תהליך ההפקה!

 

זה שמצחיק רק את עצמו

למי מאיתנו אין את הדוד הזה שמספר בדיחות שרק הוא מבין ורק הוא צוחק מהן? לא רק שהבדיחות לא מצחיקות, הדוד המדובר גם מקפיד למחזר ולשחזר את אותן הבדיחות שנה אחר שנה סביב שולחן הסדר. החלטנו לשלב את הדמות המוכרת ולהציג “בדיחה” אופיינית לה, כי כולם צריכים לדעת למה אי אפשר לשלוח מיילים בפסח!

אדם שמצחיק רק את עצמו

המכורה לאינסטוש

תופעת הסלפי היא כבר מזמן לא תופעה, היא דרך חיים! לכולנו יש את האחיינית הזאת, או את בת הדודה שלא משחררת את האצבע מלחצן המצלמה במהלך כל ערב החג. “גפילטע-פייס” הוא ביטוי שאלתרנו במקום ואנחנו בטוחים שהוא ילווה אתכם אל ערב החג ואולי גם אחר כך 🙂

אישה המכורה לאינסטגרם

מכחיש החריף

“אה זה? זה בקטנה! אני לא מרגיש חריף בכלל!”. כמה פעמים שמעתם את הגיבור הזה במהלך ארוחות חג? המון, אנחנו יודעים. כמה פעמים אותו הגיבור רץ לכוס המים הקרובה כדי ללגום כמות גדולה של מים ולנסות להעביר את תחושת החריף? בדיוק, שוב, התשובה היא המון.

אדם שמכחיש חריף

זה שמרגיש יותר מידי בבית

הוא יוציא כוסות מבלי לשאול, הוא ינשנש ממגירת החטיפים שלכם וכמובן לא יפנה אחריו את הכלים שלו – הכירו את האורח שמרגיש יותר מידי בבית. מה לעשות כשאתם נתקלים באורח כזה? אנחנו ממליצים להימנע בכל מחיר מהמשפט “תרגיש בבית”, כל השאר כבר לא תלוי בכם! 🙂

אדם שמרגיש יותר מידי בבית

הנסחפת בשירים

דמיינו את הדודה הזאת שמשוכנעת שהיא זמרת מפוספסת, שיכלה להיות לה קריירה עשירה אבל… מוכרת לכם? אז קבלו אותה בגרסה מוקצנת בסרטון שלנו. טיפ מאיתנו? זרמו איתה, מחאו לה כפיים ופרגנו לה על הגבוהים אליהם הצליחה להגיע. אחרת היא תתעקש לשיר עוד ועוד!

אישה שנסחפת בזמן שירים

הנרדם

טוב, הדמות הזאת מובנת מאילו ומוכרת לכולנו. ד”ש לדוד שמגיע לכל ארוחת חג עייף, אחרי יום עבודה ולא מחזיק עד הקטע של האוכל!

אדם הנרדם במהלך הסדר

 

שיהיה לכולנו חג שמח!
ואל תשכחו- עם ברי המים תמי4 כל המשפחה שותה יותר מים.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.