חדשנות ומכשירים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

21/8/18

הייטק, גרסת המים: איך עובד ה-™MAZE, מטהר המים המתקדם בעולם?

ה- ™MAZE מטהר המים החדש לברי המים תמי4 נמצא בקדמת הטכנולוגיה העולמית בכל הקשור לטיהור מים ואף רשום כפטנט ייחודי. ה- ™MAZE פותח על ידי חברת שטראוס מים במשך שנים בעלות מחקר ופיתוח של מיליוני שקלים, ומבטיח מים איכותיים יותר, צלולים יותר וטעימים יותר. איך הוא עושה את כל זה? בדיוק ככה:

מטהר המים ™MAZE הוא פיתוח פורץ דרך בתחום טיהור המים. ולכן, הוא מבטיח את הטיפול האיכותי ביותר לכוס המים שאתם שותים, הכולל הגנה מפני מתכות כבדות, מזהמים מיקרוביולוגיים, אסבסט, חומרי הדברה ועוד מזהמים העלולים להגיע למי  השתייה. לכן המים שלכם יהיו איכותיים, צלולים וטעימים יותר בזכות ה- ™MAZE.

טיהור מים

כיצד פועל ה-™MAZE, ומה הופך אותו לכל כך ייחודי?

בנוסף, מבנהו הייחודי של ה-™MAZE מבטיח הפחתה של אבנית וחלודה ולכן מביא למים צלולים ללא טעמי וריחות לוואי. כמו כן, המטהר מפחית את היכולת של הסידן לשקוע ובכך מעכב היווצרות של אבנית במים.

טכנולוגיית ה-™MAZE נבחנה על ידי מומחי מים מישראל ומכל העולם, והוכרזה על ידם כ-“מטהר המים המתקדם בעולם” בשל יכולות טיהור גבוהות המשלבות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרת איכות טיפול גבוהה לנפח מים גדול (2,000 ליטרים), וזאת למרות גודלו הקטן. עובדות אלו הן מה שהופכות אותו לייחודי ויחיד מסוגו.

מערכת טיהור מים 

במה שונה טכנולוגיית ה-™MAZE ממסנני מים רגילים?

בניגוד למסנני מים אחרים אשר אמונים בעיקר על האלמנט האסתטי של המים ומשפרים את טעם המים על ידי הסרת הכלור ריח טעם וסינון חול וחלקיקים, ה-™MAZE מבצע טיהור של ממש. כלומר, ה-™MAZEנמצא בקדמת הטכנולוגיה ומטהר את המים ממזהמים אשר עלולים לפגוע בבריאות. מסיבה זו ניתן לומר כי המים שיוצאים מה-™MAZE אינם רק צלולים ונקיים יותר, אלא לחלוטין בריאים יותר!

לסיכום, במידה ויש לכם את אחד מברי המים תמי4 בבית, אתם יכולים להיות בטוחים שהמים שלכם עוברים טיפול אופטימלי בזכות ™MAZE. ה-™MAZE מבטיח מים איכותיים, צלולים וטעימים יותר, וגם – ראש שקט מפני דאגות וחששות.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.