השראה

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

3/5/16

5 משחקי מים שווים לילדים

אם בא לכם להעביר זמן איכות עם הילדים ועל הדרך גם להתרענן קצת, קבלו הצעות לפעילויות כיפיות שאפשר לעשות עם מים

בועות סבון

מה יותר כיף מלצאת למרפסת ולשלוח בועות סבון אל על? כך מכינים בועות ביתיות: שופכים לדלי  12 כוסות מים  מוסיפים כוס של סבון כלים וחצי כוס גליצרין (ניתן להחליף את הגליצרין בשתי כפיות אבקת אפייה), ונהנים!

 

 

 

מלחמת מים

אי אפשר לדבר על פעילויות מים בלי להזכיר רובי מים: בגינה ליד הבית, במרפסת או אפילו באמבטיה – מלחמת מים עם רובים זה הכי כיף בעולם! פשוט בוחרים לוקיישן רטוב, ומשפריצים זה על זה בכיף. אפשר לערוך מלחמת מים בין הורים לילדים או בין בנים לבנות, ואפשר גם להפוך את המשחק לתחרות אישית: מי שנרטב הכי פחות – הוא המנצח!

 

 

ממחזרים ונהנים

הנה דרך מעולה ללמד את הילדים על איכות הסביבה: מכריזים בבית על יום “מחזור מים”, ופשוט ממחזרים ככל האפשר. ניתן להעביר מי אמבט לדלי, להעמיד כלי קטן מתחת לברז בעת שטיפת הכלים וכו’. לאחר מכן מחליטים ביחד עם הילדים כיצד להשתמש במים: מהשקיית עציצים ועד לניקוי האסלה או שטיפת הרצפה.

 

 

 

הולכים עם כוסות

זוכרים את משחק הילדות שבו החזקנו כפיות עם ביצים בפה? ובכן, אפשר לעשות אותו דבר, רק עם כוסות: ממלאים כוסות חד פעמיות, וכל מתחרה צריך להחזיק בפיו כוס מלאה וללכת במסלול בלי להפיל או לשפוך אותה. המנצח הוא כמובן זה שהצליח לעבור את המסלול עם כוס מים מלאה. ובסיום המשחק  הוא יכול לשתות לרוויה!

 

 

תופסת מים

הנה משחק מים קלאסי שגם שורף קלוריות להורים שבינינו: כל משתתף מקבל שקית מלאה במים עם חור קטן. מתחילים לשחק תופסת, ומי שנתפס יכול להשתחרר על ידי כך ששאר המשתתפים ישפריצו עליו קלות. המנצח הוא כמובן זה שהצליח לסיים את המשחק יבש!

 

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.