טיפ החודש

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

11/5/17

כך תעבירו את ל"ג בעומר בהנאה ובבטחה – הטיפים הטובים ביותר לחג

ל״ג בעומר הוא חג וחוויתי: אוספים עצים, מדליקים מדורות, מבשלים בשטח ומבלים עם החברים בשעות הלילה. זוהי הסיבה שילדים אוהבים אותו וזוהי גם הסיבה לכך שהוא עלול להיות מסוכן. רוצים לשלוח את הילדים למדורה בלב שקט? יש לנו כמה טיפים עבורכם

הכנות – איפה ואיך לקושש עצים?

אחת החוויות המהנות בל״ג בעומר היא ההכנות לערב המיוחל. ילדים רבים מתקבצים בחבורות ויוצאים לאסוף עצים למדורה מבעוד מועד. וודאו כי הילדים שלכם לא נכנסים למקומות מסוכנים כמו אתרי בנייה או אתרי פסולת כדי שלא ייפצעו, ובנוסף הקפידו כי במהלך הימים הארוכים של החיפוש תחת השמש הקופחת הם ממלאים בקבוקי DRINKOUT מבר המים תמי4 ושותים מספיק מים!

pic_for_blog-4

לוקיישן בטוח – היכן למקם את המדורה?

אחד הדברים החשובים שצריך לקחת בחשבון כשמארגנים קומזיץ בל״ג בעומר הוא המיקום. וודאו כי הילדים שלכם מבעירים את מדורת החג בשטח מותר בחניונים, ו/או במקומות בהם כבר הבעירו אש בעבר. מדוע? גם כדי לא להשאיר עוד אזור מפויח וגם כדי לרשת חלקה שהינה נקייה כבר מעצים, שיחים ושלל חומרים דליקים.

pic_for_blog-3

סידור השטח – כיצד מקימים את המדורה ומי עושה זאת?

אחרי שמצאתם מקום נקי מענפים, זרדים ועלים – חפרו עם הילדים בור בו תבער האש, וגדרו אותו במעגל אבנים בכדי למנוע גישה והתפשטות של האש. טיפ של מקצוענים – רצפו את תחתית הבור באבנים קטנות בכדי לסייע לאש לבעור לאורך זמן! כשהכל מוכן, שימו לב כי הדלקת המדורה מותרת רק לאדם מבוגר מעל גיל 16.

pic_for_blog-2

מההתחלה ועד הסוף: מים, מים ושוב פעם – מים!

מרגע הקמת המדורה ועד סוף הלילה, חשוב שהילדים יהיו מצוידים עם כמות גדולה של מים. ראשית, בכדי למנוע התייבשות – ל״ג בעומר הוא חג ארוך, וחשוב לדאוג שהילדים לא יישכחו לשתות מים תוך כדי ההכנות וההתרגשות. שנית, בכדי למנוע בעירה – מעבר לכמויות המים שנדרשות לכיבוי המדורה, חשוב להצטייד במים למקרה חריג בו האש מתלקחת יתר על המידה.

2R6A0378

שיהיה לכולנו ל״ג בעומר שמח ובטוח!

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.