טיולים

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

13/6/17

פעילויות הספורט שיעשו לכם את הקיץ

הקיץ ממש עוד רגע כאן, ואחרי שנחנו כל החורף הגיע הזמן להכין את הגוף לעונת הים! למי מכם שלא מתחבר לריצות ארוכות או חדרי כושר, יצאנו לבדוק אילו אפשרויות אלטרנטיביות יכולות להכניס אתכם לגזרה. קבלו רשימה ספורטיבית במיוחד:

1.וואטס – סאפ?

גלישת סאפ היא אחד מענפי הספורט הטרנדים ביותר כיום. מדובר בספורט ימי שמקורו בגלישת גלים, כאשר במהלכו עומדים על גלשן וחותרים באמצעות משוט. הפעילות מתקיימת ממש על המים, ומתאימה לכל הגילאים. היא עובדת על בניית שריר, יציבה וחיטוב – ונחשבת למהנה ומרגיעה במיוחד.

מדד הדופק – איטי

2. איתמר מטפס על קירות: וגם אתם יכולים!

טיפוס קירות הוא ספורט אתגרי בו מטפסים באמצעות אחיזות באבנים על קירות מיוחדים. הטיפוס מחולק לרמות קושי שונות התלויות בשטח האחיזה ובשיפוע של המסלול. הענף התפתח מטיפוס מצוקים ולאחר שהפך נפוץ באירופה ובצפון אמריקה כעת הוא חודר אט אט לישראל.

מדד הדופק – בינוני

קיר טיפוס

 

3. סוס מנצח לא מחליפים –

TRX !

ה-TRX הוא אימון רצועות ייחודי אשר הומצא על ידי חייל מארינס שלא יכול היה לעשות כושר בגלל היעדר משקולות על הספינה בה שהה. הוא המציא תרגילי כוח בהם הגוף קשור לרצועות ומשקל הגוף הוא למעשה המשקולת! ומאז ועד היום מדובר באחד האימונים האהובים, המחטבים והמהנים ביותר בעולם!

מדד הדופק – בינוני

TRX

 

4. פוצ׳יוולי – גם לשחק וגם להרזות!

הפוצ׳יוולי, הוא משחק כדור שמקורו בברזיל במהלכו משחקים עם הרגליים והראש בלבד. במהלך המשחק, בכל קבוצה יש שני שחקנים אשר מטרתם היא לגרום לכדור לפגוע בקרקע של הקבוצה היריבה. את הפוצ׳יוולי אפשר לשחק כמעט בכל חוף בישראל, ולהשיל דרכו כמות רבה של קלוריות.

פוצ׳יוולי

מדד הדופק – גבוה

5. יוגה – לחיטוב הגוף והנפש 

רבים סבורים כי היוגה היא ההפך הגמור מפעילות ספורטיבית. אמנם היא מתקיימת באווירה רגועה ושקטה, אולם היא עובדת על כוח, סיבולת גופנית, מסת שריר וגמישות בדומה לאימוני ספורט מוכרים (ויש הטוענים כי אף יותר!). מחפשים שעת אימון שגם תרגיע וגם תחטב אתכם? היוגה היא בדיוק בשבילכם!

מדד הדופק – איטי

יוגה

לסיכום, זכרו כי לא משנה באיזו פעילות בחרתם – במהלך כל אימון גופני יש לצרוך מים בכדי למנוע סחרחורות, חולשה וכאבי שרירים. מלאו לפני האימון בקבוק DRINKOUT מבר המים תמי4, והבטיחו לעצמכם שעת כושר איכותית ובטוחה!

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.