בריאות

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

4/6/17

חכמים בשמש - כך תהנו ותשמרו על עצמכם בעונה האהובה ביותר על הישראלים

הקיץ הגיע ואיתו האטרקציות האהובות: בריכה, ים טיולים ושלל הרפתקאות שכיף לעשות כשחם! רגע לפני שמתכננים את הבילויים של הקיץ, הכנו רשימת טיפים שיסייעו לכם לשמור על עצמכם ועל היקרים לכם מפני קרני השמש ומזג האוויר החם!

קרם הגנה – לא רק בים!

מרבית האנשים חושבים שנזקי השמש נגרמים רק משעות של בטן-גב על החוף, אולם למעשה 70% מהנזקים לעור נגרמים בשל חשיפה יומיומית שגרתית. למשל: הליכה לאוטובוס, רכיבה על אופניים בשכונה, טיול עם הכלב ועוד. בכדי להימנע מחשיפה לקרני ה- UVA המסוכנות, הקפידו להחזיק קרם הגנה קבוע בתיק ומרחו על הידיים והפנים גם ביום-יום!

pic_for_blog2

מורחים וסופרים – לכמה זמן קרם ההגנה תקף?

עור שנחשף לשמש לאורך זמן רב עלול לקבל צבע אדמוני אשר מקורו בקרני השמש. אם תמיד תהיתם מה מציין המספר על מקדם ההגנה שלכם? המספר שליד האותיות SPF מסמן את משך זמן ההגנה של התכשיר על העור. יצאתם לטיול בשמש במהלך יום שלם? חשבו את זמן ההגנה שלכם, ושימו לכם תזכורת בסמארטפון מתי צריך להימרח שוב!

לכובע שלי שלוש פינות, שלוש פינות לכובע שלי

מתכננים אטרקציה בטבע לכל המשפחה? דעו כי השעות בהן קרינת השמש היא המסוכנת ביותר נעות בין 9 בבוקר ל-4 בצהריים. בכדי למנוע התייבשות, סחרחורות, כאבי ראש ומכות חום – ציידו את כל המשפחה בכובעים בעלי שוליים שיכסו את כל הפנים והעורף ויגנו עליכם מפני קרינת UVA ו-UVB.

pic_for_blog4

בקבוק מים תמיד בהיכון!

העובדה ששתיית מים חשובה ושומרת על בריאות הגוף ידועה כבר לכולנו. ואולם, דווקא בקיץ יש נטייה לשכוח לשתות לעיתים בגלל הימצאות באיזורים מוצלים וממוזגים. מי שבעיקר נתון לסכנת התייבשות הם הילדים שלנו שגופם קטן ופגיע יותר. גם אם הם לא מבלים בבריכה או בים, הקפידו תמיד לצייד אותם בבקבוקי DRINKOUT מבר המים תמי4 שייגרמו להם לשתות לאורך כל היום!

pic_for_blog1 - Copy

״כאן מתחת לשמיים קיץ חם הים כחול, חכם בשמש ראש גדול!״

רוצים באמת להגדיל ראש? ציידו את הבית בבר המים תמי4 והבטיחו לכל המשפחה מים קרים, טעימים ומרעננים למשך כל חודשי הקיץ!

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.