Uncategorized

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

27/12/18

למה שתייה מרובה של מים צריכה להיות ההחלטה שלכם לשנה החדשה?

שנה חדשה היא הזדמנות מבורכת לקבל החלטות הקשורות לחיינו בגלל הסימבוליות של הזמן. תקופה מסתיימת ותקופה חדשה מתחילה, וזה בדיוק הזמן להבין מה עלינו לעשות, ואיך, כדי להיות שמחים יותר, מסופקים יותר, רגועים יותר ובריאים יותר. רמז - דרך פשוטה במיוחד היא פשוט לשתות יותר מים.

שנה חדשה מלווה אותנו תמיד במחשבות על העבר והעתיד: מה עשינו טוב בשנה הקודמת, כיצד נרצה להשתפר ומה עוד נבקש להשיג בשנה הבאה. לא בכדי, רבים האנשים שמנצלים את הטיימינג ומקבלים על עצמם החלטות כאלו ואחרות שמטרתן היא לשפר את החוויה הנפשית והגופנית שלהם בעולם. אז לכבוד התזמון המרגש ו״זמן החושבים״ שאולי אתם לוקחים לעצמכם, החלטנו לדבר איתכם על החלטה אחת, פשוטה במיוחד, שממש כדאי לכם לקבל על עצמכם השנה: לשתות ה-ר-ב-ה יותר מים!

היפה והמעניין בהחלטה הזו הוא שהיא מאוד קלה ופשוטה ליישום ועדיין צפויה להשפיע לחיוב על חיינו בצורה משמעותית ומורגשת. איך? למה? הנה כל הסיבות:

 

5 סיבות מדוע כדאי לכם להתחיל לשתות יותר מים השנה

  1. כדי לשפר את תפקוד המוח

המים מסייעים לכלי הדם להתרחב וכך תורמים לאספקה תקינה של החמצן למוח ולתפקוד חיוני שלו. מעבר לכך, מחקרים מצאו כי שתיית מים משפרת את יכולת הזיכרון לטווח קצר ואף עוזרת להיות מרוכזים יותר.

  1. כדי לשמור על משקל תקין

החלטות לשנה החדשה קשורות הרבה למשקל שלנו בין אם מסיבה בריאותית ובין אם מסיבה אסתטית. כך או כך, כדאי לדעת ששתיית מים יכולה לסייע לאיבוד משקל. מחקרים מצאו כי שתיית מים מרובה משפרת את המטבוליזם שלנו ומפחיתה תחושת רעב.

  1. כדי לשפר את המראה שלנו

אחד האינדיקטורים לתקינות גופנו (וגם למראה שלו) הוא מצב העור שלנו. כשהעור מתוח, חלק וזוהר – אנחנו לא רק נראים טוב יותר, אלא גם כנראה שנמצאים במצב בריאותי טוב. וגם כאן לשתיית מים יש תפקיד חשוב: המים מאיצים את תהליך התחדשות התאים מה שמשפר את מראה העור והופך אותו לזוהר ויפה.

  1. כדי לשפר ביצועים בספורט

להיות יותר בכושר, לרוץ למרחקים ארוכים יותר, לחזק את השרירים ועוד – כל ההחלטות מהסוג הזה קשורות בקשר ישיר לשתיית מים. שכן, שתיית מים מרובה מטיבה עם השרירים וגם עם המפרקים! שתיית מים מוגברת מגדילה את הריכוז של נוזל המפרק ובכך הופכת את תנועות הגוף לחלקות יותר. מעבר לזה, היא גם מסייעת לשפר כאבי שרירים ומפרקים.

  1. כדי לצמצם הוצאות

בקבוק מיץ פה, פחית משקה שם. ההוצאות הקטנות האלו שאנחנו מוציאים בבתי קפה, מסעדות או קיוסקים מצטברות בסופו של דבר לכדי סכומים לא קטנים – וזה עוד לפני שמזכירים את ההשלכה הקשה שלהם על הבריאות שלנו. ברי המים תמי4, מנגד, יאפשרו לכם למלא בקבוק רב-פעמי ולחסוך על ההוצאות שבשתיית משקאות בחוץ.

שתיית מים מרובה

לסיכום, אם החלטתם שהשנה אתם רוצים לחזק את הזיכרון שלכם, לשמור על המשקל שלכם, להראות זוהרים יותר, להתאמן טוב יותר או לחסוך בהוצאות – דעו כי החלטה פשוטה אחת, לשתות הרבה יותר מים, תקל עליכם לעמוד בכולן. ואגב, עם ברי המים תמי4 כל המשפחה שותה 40% יותר מים, כך שתוכלו להבטיח לעצמכם כי המים שתשתו יהיו איכותיים, צלולים וטעימים. מכאן, הדרך להרגיש טוב יותר צפויה להיות קצרה יותר

.

 

 

 

 

 

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.