אודות בלוג שטראוס מים

שטראוס מים עוסקת בפיתוח, ייצור ובשיווק מערכות לטיהור ולסינון מים ומערכות חימום וקירור והיא החברה המובילה בישראל באספקת פתרונות מי שתייה איכותיים וטעימים ללקוחות פרטיים ועסקיים , בזכות יותר מארבעים שנות ניסיון בתחום, מומחיות בעולם המים, השקעה בלתי פוסקת בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנות מוצרית, וזאת על מנת לאפשר ללקוחות החברה ליהנות מהפתרונות המתקדמים ביותר בעיצוב חדשני ובנוחות הפעלה מקסימליים.

בבלוג שלנו תוכלו להכיר מקרוב את עולם המים והמים המוגזים, תוכלו לקבל טיפים ומתכונים, לקבל השראה לעיצוב המטבח שלכם, להציץ לעולמות טכנולוגיים מאחורי הקלעים של החברה וכמובן על השילוב בין שתיה מרובה יותר של מים ומים מוגזים ואורח חיים בריא.

שטראוס מים השיקה לאחרונה את בר המים תמי4 Bubble Bar המספק מים קרים, חמים ומים מוגזים והכל בבר אחד. בר המים המוגזים החדש, מצטרף למגוון ברי המים של החברה, אשר שינו בשנים האחרונות את אופן שבו ישראלים שותים מים בבית או במשרד והפכו את המים לנגישים יותר ואטרקטיביים יותר לשתיה. מוצרי החברה עומדים בתקני איכות בינ”ל מחמירים, ביניהם חותם הזהב של אגודת איכות המים האמריקנית (WQA), תקן WRAS הבריטי, תקן האיחוד האירופי (CE), תקן איכות השירות (ISO 9000) ואת תקן איכות הסביבה ROHS זאת בנוסף לתוי תקן ישראלים כגון תו התקן: 1505 לסינון ולטיהור מי השתייה ותו בטיחות 5452מטעם מכון התקנים הישראלי. המודל העסקי הייחודי של שטראוס מים מבטיח ללקוחותיה רמת שירות גבוהה לטווח ארוך, עם אחריות לאספקת חלקי חילוף כגון מסננים ונורות UV, על מנת לוודא כי המים שהלקוחות צורכים הינם בטוחים ובאיכות הגבוהה ביותר.

85% מהמוח עשויים ממים. המים במוח מעורבים בתקשורת בין תאי העצב, ובזרימת הדם. כאשר מוח פועל במיטבו, הילד מממש את הפוטנציאל השכלי שלו ומצטיין במשימות הלימודיות . לצערנו, רוב הילדים לא מגיעים לצריכה היומית המומלצת של נוזלים במשך היום, ולעתים, מחסור בשתייה עלול להפריע למוח החושב, ובכך למעשה לפגוע בהישגי הילד.לדים הם אחת הקבוצות הרגישות ביותר למחסור בשתייה בהשוואה למבוגרים, וישנן מספר סיבות לכך. ראשית, משקל הגוף הנמוך שלהם. שנית, התלות שלהם במבוגרים המספקים להם נוזלים, ולבסוף, העובדה כי מנגנון ויסות החום והקירור העצמי שלהם עדיין לא בשל בהשוואה למבוגרים. אפילו במחסור קטן בנוזלים, במצב של “התייבשות קלה” (איבוד של 1-2% מנוזלי הגוף), נפגם תפקוד המוח מבחינת מצב הרוח, רמת האנרגיה, והיכולת לחשוב בבהירות.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.