כללי

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

17/3/14

איכות הסביבה ואיכות המים שלנו

חברת שטראוס מים חרטה על דגלה את עקרונות הקיימות והשמירה על הסביבה בכל תחומי פעילותה, וכמובן באמצעות אספקת מים מסוננים ואיכותיים, ללא ניצול או פגיעה מיותרת בטבע.

החיסכון בפליטת גזי חממה וצמצום יצירת פסולות, מאפשרים קיום חיים מודרניים לצד שמירה על משאבי טבע בצורה הטובה ביותר. כחברה, שמנו לנו למטרה לפתח ולספק פתרונות טיהור וטיפול במים שיהיו ידידותיים לסביבה מבלי להתפשר על האיכות. א מאמינים כי הודות לאיכותם ולאמינותם של מוצרינו ולמי השתייה המעולים שהם מספקים כבר יותר מ-40 שנה, כל משפחה שרוכשת את ברי המים תמי4, נהנית מאיכות המים ומנוחות השימוש ובמקביל חוסכת מכדור הארץ מאות בקבוקי פלסטיק בשנה!

אנו מגישים לכם מספר עובדות על היתרונות הסביבתיים שיש לשתיית מים באמצעות ברי המים שלנו.

 

איכות הסביבה, איכות המים, תמי 4

שמירה על הטבע –

ברי המים תמי4 מבוססים על שימוש במי ברז ומאפשרים להימנע מצריכת מים מבקבוקים, אשר מקורם במעיינות המזינים מערכות אקולוגיות ושמורות טבע. מערכות אלו נפגעות כתוצאה משאיבת מי המעיינות.

איכות מים גבוהה –

מוצרינו ומרכיביהם נמצאים תחת בקרה קפדנית, עומדים בתקנים המחמירים למי שתייה ומבטיחים ללקוחותינו את איכות המים הגבוהה ביותר. כמו כן, מערכת הטיהור, הכוללת בין היתר החלפת מסנן פחם אחת לחצי שנה והחלפת נורת UV אחת לשנה, מבטיחה שמירה על איכות המים הגבוהה. לעומת זאת, מים בבקבוקים חשופים ללא מעט גורמים שיכולים לזהם אותם. טמפרטורות גבוהות של בקבוק פלסטיק הנחשף לשמש הקיץ, גורמות לזליגה של חלקיקים מתוך הפלסטיק. בנוסף, בטמפרטורות גבוהות הפלסטיק הופך חדיר יותר לגזים.

חומרי גלם איכותיים –

ברי המים תמי4 מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ביותר ותואמים את העיצוב החדשני ביותר יחד עם תווי האיכות המחמירים ביותר כמו התו האירופאי ROHS 2002/95/EC/ אשר מבטיח שהמוצר אינו מכיל חומרים מסוכנים

פחות זיהום ופליטות גזי חממה –

שתיה של מים מבר המים של תמי4 מפחיתה את פליטות הפחמן (בעקיפין) ב-25-40% וזאת משום שבקבוקי המים הינם מוצרים חד פעמיים המיוצרים מנפט. תהליך ייצור בקבוקי הפלסטיק הינו תהליך הגורם לפליטות רבות של גזי חממה, בארה”ב בלבד צורכים מידי שנה כ-8 מילארד בקבוקי מים , שזה שווה ערך ל-17 מיליון חביות נפט!

הקטנת נפח אחסון ופסולת –

פסולת הפלסטיק מהווה 46% מנפח הפסולת בפח האשפה הישראלי.
בישראל נמכרים כ- 700 מיליון מיכלי משקה משפחתיים בשנה, שווה ערך לכ-30,000 טון פלסטיק. מסנן מספק מי שתייה במשך 6 חודשים ונורת UV מספיקה לשנה שלמה.
כל בר מים של תמי4 חוסך זיהום של כ-800 בקבוקי מים מינרלים בשנה למשפחה, למעלה מחצי מיליון לקוחות שטראוס מים שלא שותים בבקבוקים חוסכים מידי שנה למעלה מ-200,000,000 בקבוקים!

 

מחזור-

ברי המים תמי 4 הינם מכשירים אמינים ביותר בעלי אורך חיים גבוה במיוחד. שיעור המיחזור של מוצרי תמי 4 עומד על למעלה מ-85%. שטראוס מים כחברה, מקפידה להתחשב בסביבה ולמזער ככל הניתן את השפעות מוצריה ופעילותה על הסביבה.
בנוסף נורות UV נכללות בחוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני בסוללות. החוק, אשר נכנס לתוקף בינואר 2014, מבוסס על הדירקטיבה האירופית WEEE (Waste Electrical and Electronic Equipment Directive 2003/108/EC) ומטיל אחריות על היצרן והיבואן לטיפול ומחזור הפסולת. חברת שטראוס מים מחויבת לעמוד בכל הוראות הדין החלות עליה, ונערכת בימים אלה למתן פתרון ללקוחותיה לאיסוף ולמיחזור בטוח של נורות ה – UV.

איכות הסביבה, איכות המים, תמי 4

[one_half ]

איכות הסביבה, איכות המים, תמי 4

צריכת חשמל-

Energy Star היא תכנית מיתוג וולונטרית של המשרד להגנת הסביבה האמריקאי ושל משרד האנרגיה האמריקאי. מטרתה לקדם מוצרים יעילים בצריכת החשמל. ברי המים תמי4 הם היחידים בישראל בעלי תקן Energy Star, המבטיח צריכת חשמל יעילה ולא בזבזנית של המכשיר.
צריכת החשמל של המכשיר עומדת בממוצע רק על כ-0.6 kWh ביום, בדומה לצריכת החשמל של קירור מים במקרר.
במכשירי תמי4 החדשים יש אפשרות לכיבוי מערכות לטובת חיסכון מקסימלי, כך שבשעות שבהן אתם לא נמצאים בבית תוכלו לשמור על צריכת חשמל נמוכה.

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.