כללי

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

16/11/16

מים מוגזים VS סודה: לא אותו המשקה!

הרבה אנשים לא יודעים, אבל מים מוגזים וסודה הם ממש לא אותו הדבר. עכשיו שאתם יודעים את העובדה המרעישה, תנו לנו לנסות להסביר מה הם ההבדלים בין שני המשקאות המבעבעים האלו

מראה הבועות הצלולות והטעם המוגז הנפלא הם הגורמים אשר הפכו את הסודה לאחד המשקאות האהובים והפופולאריים ביותר בעולם. כיום, עם כניסת ברי המים המוגזים אל תוך חיינו, מתבקשת השוואה בין ברי מים מוגזים לבין בקבוקי סודה אותם ניתן לרכוש ברשתות השיווק, בקיוסקים, במסעדות, בתי קפה וברים.

 

מים מוגזים

 

רבים נוטים להתבלבל בין שני המושגים – סודה ומים מוגזים. מקור השם סודה מהמילה סודיום (סודיום בי קרבונאט), היא אבקת סודה לשתייה אשר עם הוספתה למים עם לימון יוצרת תסיסה ובועות.

 

סודה מיוצרת במפעל תעשייתי להכנת משקאות ע”י המסת פחמן דו חמצני במים העוברים תהליך להסרת מלחים ומינרלים. מים מוגזים לעומתם הינם מים מוגזים טבעיים הנובעים ממעיינות במעבה האדמה בהם הליך ההגזה טבעי, וכמובן ישנם מים מוגזים המיוצרים בברי מים בהם המים הטבעיים מסוננים ועוברים תהליך הגזה מדוד לפני הצריכה וברמות הגזה שונות.

 

סודה

 

אילו גורמים משפיעים על טעמו של משקה הסודה? טעמו של משקה הסודה נקבע בין היתר על פי הפרמטרים הבאים: איכות המים בהם נעשה שימוש לצורך ייצור משקה הסודה, טמפרטורת המים, כלי הקיבול אליו נמזג המשקה ועוד.

 

הפרמטרים המופיעים לעיל, הם אלו המייצרים את ההבדלים השונים בין משקה סודה המשווק בתוך בקבוקי פלסטיק לבין מים מסוננים ומוגזים המופקים באמצעות בר המים תמי4 Bubble Bar, של שטראוס מים.

 

בר המים, תמי4 Bubble Bar, מאפשר לכם ליהנות ממספר רב של יתרונות. הבר הוא מכשיר פונקציונאלי המאפשר לכם ליהנות גם ממים מסוננים חמים, קרים ומוגזים, הגזה אישית בהתאם לרמת ההגזה המועדפת עליכם, טמפרטורת מים קרה, מכשיר דיגיטלי עם עיצוב חדשני ומרשים.

 

בר מים מוגזים

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.