כללי

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

2/1/18

4 סיבות להכניס תמי4 הביתה

יש דברים שלא מתפשרים עליהם בחיים, בעיקר כשזה נוגע לדברים כמו בריאות שלכם ושל ילדיכם, עיצוב המרחב האישי שלכם והנוחות היום יומית. למה להכניס בר מים הביתה? הנה כל הסיבות הטובות...

להצעה משתלמת לאחד מברי המים תמי 4 לחצו כאן

1. הילדים: הנה שתי עובדות שאין עליהן עוררין, ילדים זה שמחה ומים זה בריאות. כמה פעמים ניסיתם לשכנע את הילדים שלכם לשתות מים ומצאתם את עצמכם עם כוס מלאה ביד מנסים להדביק את הקצב שלהם כשהם רצים מצד לצד בבית (ולכו תשיגו ילד משחק כשאתם מחזיקים כוס מים מלאה ביד). עם תמי4 הילדים שותים יותר וגם החברים שלהם. בדרך למשחק או ממנו נוח להם יותר פשוט להם הם לא צריכים לפתוח ולסגור מקרר.

2. הנוחות: נוחות היא משתנה קריטי בצריכה שלנו בכל תחום. קחו את חברת אפל לדוגמה, שהפכה את נוחות השימוש וההגשה למרכז עולמה, ואת עולם הטכנולוגיה כולו שחרט על דגלו את חווית המשתמש וחווית השימוש לתורה שסביבה מתפתחים מוצרים ושירותים חדשים. נוח יותר הוא שימושי יותר, ושימושי יותר משמעותו שימוש קל יותר, טוב יותר ותכוף יותר. בר מים איננו טלפון נייד או טאבלט, אבל גם כאן נוחות השימוש מעודדת צריכת מים וכמה שיותר מים כבר אמרנו יותר טוב. באמצעות שליטה על מידת החום, הכמות ואפילו ביכולת להכין כוס סודה במהירות ובקלות, בר המים תמי4 של שטראוס מים נותן פתרון נוח ושימושי לכל הצרכים שלכם.

3. עם עליית קרנה של התזונה הבריאה יותר ויותר אנשים מצמצמים את צריכתם של המשקאות המוגזים והממותקים מטעמי בריאות ותזונה נכונה. אבל מה עושים כשיש אורחים? לרוב כשמארחים אנו מתפתים לחזור לבקבוקי הליטר וחצי הממותקים בהעדר פתרון אחרון להגיש לשולחן. עם תמי4 וקנקן מעוצב תוכלו לפתור את הבעיה הזאת בקלות, בריאות ובחיסכון משמעותי לכיס.

4. אתם: אחרונים חביבים הם אתם – אם ואב המשפחה. למרות שנראה לפעמים שהצרכים שלכם נשארים מאחור, חשוב מאוד לא להזניח את עצמכם. באופן הבסיסי ביותר – בין אם בבוקר במטבח, בסוף היום או סתם בטיול בין המקרר לטלויזיה, בר מים תמי4 של שטראוס מים יכול לספק את הצרכים שלכם באופן הנוח הפשוט והאיכותי ביותר, כי מה כבר רצינו? רק כוס מים.

להצעה משתלמת לאחד מברי המים תמי 4 לחצו כאן

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.