השראה

מאת:

צוות הבלוג

תאריך:

15/11/15

קל ופשוט: טיפ למיחזור שכל לקוח של תמי4 צריך להכיר

שטראוס מים ותאגיד המחזור מ.א.י הקימו תשתית למחזור סננים ונורות במאות נקודות הפזורות ברשתות השיווק הגדולות ברחבי הארץ ואתם מוזמנים להשתתף ולמחזר!

חדש: מעתה ניתן למחזר את הסנן והנורה של  שטראוס מים

שטראוס מים ותאגיד המחזור מ.א.י הקימו תשתית למחזור סננים ונורות במאות נקודות הפזורות ברשתות השיווק הגדולות ברחבי הארץ ואתם מוזמנים להשתתף ולמחזר!
בימים אלה הושלמו ההכנות התשתיות  ואתם מוזמנים להתחיל למחזר את ערכות החלפים הכוללות סננים ונורות הנמצאים בברי המים תמי4 של חברת שטראוס מים. למעלה מחצי מיליון בתי אב, הנמנים עם לקוחות החברה, נדרשים אחת לחצי שנה להחליף סנן ונורה על מנת לשמור על בטיחות המים.
כעת, הודות לתשתית ושיתוף הפעולה עם תאגיד מ.א.י ערכות אלה יהיו ניתנות למחזור בצורה פשוטה ויעילה.

אז איפה ממחזרים?

מחזרו את החלפים של שטראוס מים

לקוחות שיחליפו סנן ונורה יוכלו להגיע עם הערכה הישנה לעמדות של תאגיד מ.א.י ברשתות השיווק השונות (מגה, שופרסל וחנויות הנוחות של דלק) ולהניח אותם שם בתוך מכלים מיוחדים, מוצרים אלה יאספו למחזור יחד עם פסולת אלקטרונית נוספת ויעזרו לשמור על עולם ירוק יותר.

מיזם זה מצטרף לשיתוף הפעולה של שטראוס מים וחברת נייר חדרה במסגרתו עברה החברה להשתמש בנייר ממוחזר ואף מפיקה את חשבוניות החברה מנייר זה לחצי מיליון בתי אב.

על פי נתוני קבוצת נייר חדרה, אדם העובד במשרד משתמש בממוצע בכ – 10,000 דפים בשנה ושימוש באחד טון נייר של ממוחזר מציל כ – 17 עצים בגובה של כ-15 מטר. לפי הערכות בשטראוס מים ונייר חדרה בעקבות שיתוף הפעולה ביניהם ינצלו, בשלב הראשון, 75 עצים בגובה 15 מטר. מדובר בפיילוט ובמידה ויצליח יורחב לכל קבוצת שטראוס.

יניב שיראזי, מנכ”ל שטראוס מים ישראל אמר: “אנו שמחים להיות שותפים למהלכים המצמצמים את דריסת הרגל האקולוגית שלנו כחברה ונותנים כלים ללקוחות שלנו למחזר ולקחת חלק במהפכה הירוקה. חלק מהאחריות שלנו כחברה זה גם להחזיר לסביבה. מהלכים אלה מייצרים תועלת סביבתית מוכחת  ואנו משוכנעים שחברות נוספות יצטרפו למגמה בעתיד”.

מחזרו את הסנן והנורה של תמי4

עמדות המיחזור פרוסות בכל הארץ וניתן למסור את מוצרי החשמל וערכות החלפים למיחזור, בדקו היכן עמדת המיחזור הקרובה לביתכם:

רוצה את בר המים אצלך בבית? צריך רק להשאיר פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

*אופס, שכחת להכניס את השם שלך
*אופס, שכחת להכניס את הטלפון שלך הזנת טלפון לא תקין
*אופס, שכחת להכניס את האימייל שלך הזנת מייל לא תקין
תודה על פנייתך נציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם
חלה תקלה בשליחת הטופס. אנא נס/י שוב במועד מאוחר יותר.